SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki plan ?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli to błąd techniczny to najlepiej nagrywać treningi, inaczej ciężko zobaczyć, co jest nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 663
Dzięki za odpowiedzi. Ale mam jeszcze jedno szybkie pytanko podczas przysiadów hantle trzymać tak po bokach zwisające czy trzymać przed sobą ? Bo wiedziałem w internecie te dwie opcje ale w sumie to chyba to samo bo jak robiłem na obydwa sposoby to nie czułem różnicy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 663
Dobra jeszcze was trochę pomęczę pytaniami Jako że teraz wakacje dużo wolnego czasu to w dni w które nie robię tego treningu chciałbym się porozciągać. Cy byłoby to wskazane. I czy jest jakiś art który mówi jak taki plan treningowy na rozciąganie sobie ułożyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Bardzo wskazane!

Możesz zapoznać się z tym:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/streching.asp 

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 663
Tylko jak dobrać ćwiczenia? Po jednym na każdą grupę mięśniową w takiej kolejność jak na tej stronie ? Czy rozciąganie też poprzedza się jakąś rozgrzewką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Wg mnie możesz robić ten zestaw od początku do końca spędzając w każdej pozycji 20-30 sekund stopniowo pogłębiając zakres ruchu. Jeśli wskutek zbyt silnego naciągnięcia zaczniesz odczuwać ból oczywiście przerwij i ew powtórz ćwiczenie robiąc je delikatniej. Staraj się maksymalnie odprężyć rozciągany mięsień. Ja do stretchingu żadnej rozgrzewki nie stosuję

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 663
Czyli jedna seria i jedno powtórzenie każdego pokazanego tam ćwiczenia :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Tak, jako takie minimum choć oczywiście np po dwa powtórzenia też Ci nie zaszkodzą

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 663
Ok dzięki A tak w ogóle to zainspirował mnie ten obrazek z twojego dziennika z łączeniem rąk za plecami Spróbowałem i nie wyszło i trzeba coś z tym zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Jak zapewne wyczytałeś - mnie też kiedyś nie wychodziło

Ogólnie obrazek jest zaczerpnięty z rozdziału poświęconego rozciąganiu z książki Lafaya, możesz sobie ją kupić/ściągnąć i wykorzystać zestaw (albo w ogóle cały program treningowy )

Ciekawa jest też książka "Rozciąganie odprężone" Pavla T, jest dużo technik odprężania mięśni i pogłębiana zakresu ruchu, no i sam program (a nawet dwa) oczywiście jak byś cierpiał na nadmiar gotówki to inwestycja jest ciekawa, a jak nie cierpisz to można w empiku sobie obejrzeć

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biceps i triceps

Następny temat

trening drążek/dipsy

WHEY premium