SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki odblok po 10 cypio?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280
Witam panowie. Jak w temacie. Waliłem cypio 300mg/e5d.. przedwczoraj zrobiłem 10 strzała a dzisiaj zostałem bez siłki.. (w domowych warunkach będę robił co się da żeby na dupie nie siedzieć) towaru zostało od ch.. ale mam tylko paczke tamoxyfenu i HCG.. i jest problem żeby dokupić coś jeszcze na szybko. Jak wj**ac to co mam żeby było dobrze? Przez wirusa jest problem żeby się przebadać.. proszę o szybkie i konkretne odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Najpierw regulamin - ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280
Już się poprawiam..

Płeć : mężczyzna
Wiek : 30
Waga : 95
Wzrost : 180
Obwód klatki : 120
Obwód ramienia : 45
Obwód talii : 98
Obwód uda : 66
Obwód łydki : 44
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : ?
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia/ basen
Odżywianie : staram sie miche trzymać
Cel : dobre miecho
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia/basen
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : ostatnie 2 lata nic
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowa

To co panowie? Jak zrobić ten odblok.. wiem że biednie ze środkami.. ale siła wyższa :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35092 Napisanych postów 89965 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941221
Bez badań i cloma odblok nie wyjdzie...lepiej wskocz sobie na most , daj 150mg cypka 2xweek np pon/cze...ćwicz w domu , jakieś gumy itp...wszystko wróci do normy podbijesz dawkę i lecisz dalej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280
Z badaniami jest problem.. o clomid walcze ale nie wiem czy dojedzie w tym tyg.. w domu to już ćwiczę 4 tydz.. najpierw zamkneli siłkę.. kto miał coś sprzetu zrzuciliśmy w garażu u ziomka i tam nap*****lalismy.. teraz problem bo tam zamknięte.. i tak jak mówisz została mi typowo dom i gumy.. ale wydaje mi się że marnotawie towar.. 2 lata nic nie wp*****lałem.. i cieszyłem sie jak glupi na ten cykl.. nie chcę go ciągnąć w taki sposób.. chce koniecznie zrobić odblok i przeczekać.. clomid predzej czy później załatwię.. liczyłem że zdążę ogarnąć zanim będę musiał otworzyć nastepny flakon.. w ostateczności zrobię strzała z nowego flakonu clomid dojedzie i wtedy odblok..

To jak z tym clomidem kiedy juz go narucham ile dni po ostatnim strzale i co z hcg bo to już szybciej powinienem wj**ac niż clomid racja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670435
Gdzie mieszkasz ze taki problem z badaniami masz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280
Mała miejscowość.. dzwonisz żeby sie zapisać na badania.. jeśli nie masz skierowania od lekarza a badanie nie jest kwestią życia i śmierci to srają na Ciebie przez koronawirusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280
Hcg? 2 dni po ostatnim strzale 2500ui po 3 dniach reszta?

Cllomid 7h po ostatnim strzale 150 mg kolejne dni po 50? Co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670435
Podawales jakieś ia w trakcie? Można spróbować w ciemno ale 50/50 bo jak np będzie wywalone e2 i prl to pct nie zaskoczy raczej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16173 Napisanych postów 18097 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196607
Jak badan nie zrobisz to wbijaj cypio tak jak Ci Paweł pisał. Jak już będziesz miał clomid A nic więcej nie dasz rady załatwić to wbij to hcg 2500, za 2 dni 1250, za 2 dni 1250. Do każdego hcg daj pół tabsa tamoxa. 3 dni po hcg clomid po tabletce na noc i po cwiartce tamoxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280
Niee nie podawałem.. to miała być poczatek cyklu.. nie na rękę mi to w ch** żeby robić taki odblok.. ale wolę Chyba teraz zrobić go trochę w ciemno po tej 10 niz walić towar i bawić sie gumami.. (co i tak bede robil)
jak świństwo nie minie to za 3 miesiące może być dalej problem z badaniami itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostaryna, jak brać?

Następny temat

Wyniki badan po odbloku

WHEY premium