SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki najlepszy buzer teścia?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4985

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem tak...
na libido nie narzekałem nigdy (czasami mi tylko przeszkadzało na lekcjach biologii w LO...ach ta pani prof. <marzyciel> )
więc ten aspekt działania TAB został dla mnie owiany jeszcze mgiełką, aczkolwiek bywały dni, kiedy po ciężkim dniu ochota na terefere nie malała, co generalnie bardzo mi pasowało, bo prowadzę dość intensywny tryb życia
wypoczynek - mmmm - delicje! Spałem jak dziecko, głębokim snem
a rano najlepsze... mięcho twarde jak skała (nie tylko to na dole, tylko ogólnie)
więcej siły na treningach, co jest wypadkową właśnie dobrego snu (i oczywiście diety)
jestem naprawdę zadowolony z tego supla, choć mam dopiero 21 wiosen i miałem obawy, czy w ogóle poczuję jego moc
ale już po pierwszej nocy czułem się o wiele lepiej
teraz łykam sobie extreme men's formula i już kiszka
TAB ma jednak zdecydowanie zaawansowany, bogaty skład, a dobrze dobrane proporcje czynią z niego sakramencko dobry supel
imo udany produkt, bez ściemy i walenia ludzi w pupę
jak jest kasa, to brać i próbować!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
niezle
ile kapsow dziennie stosowales em?
trza sie bedzie zaopatrzyc

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 kapsy
jeden rano i dwa przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
loozik
dzieki !!
juz wiem jak bedzie wygladal nastepny cyklon

Zmieniony przez - Pig Killer w dniu 2006-05-18 18:55:52

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
zip spokojnie
narazie tylko pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Mam pytanie. Czy te super właściwości TAB ( chodzi mi głownie o spanie i wypoczynek ) są spowodowane wyższym poziomem teścia? Czy poodbny efekt miałbym biorąc tribulus albo coś podobnego? Jesli chodzi o poziom testosteronu to ja chyba nie mam na co narzekać bo 18 dopiero za 3 miesiące ale ze snem u mnie jest do bani. Od kilku lat nigdy się nie wyspałem ( nawet jak śpię 12h to i tak nie czuje się jak nowo narodony - raczej jakbym spał w namiocie na twardym podlożu ). Nie wiem co mam robić z tym fantem. Narazie myślałem o ZMA ( Daro - niezły art ) ale pomyślałem, że wykorzystam okazję i zaptam tutaj jeszcze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11392 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
tab jest dla osob raczej w wieku sporo po 20tce
zma na tym etepaie jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
wiem, wiem - ale strasznie mnie zaciekawiło to, że tacy wyspani jesteście po tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11392 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
ja po zwyklym zma - chodzilem wyspany; na aptecznym tez ale juz nie w takim stopniu (moze wieksze dawki poszczeoglnych srodkow by sie przydaly)
a dzis biore pierwsza porcje kaizen zma pm i za jakis zcas bede wiedzial co i jak :p licze, ze tak jak poprzednio po 4-5 h snu bede sie czul jak po 10; rano ochota na dziki sex nieraz wieksza niz na cos do jedzenia itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Kogaion -z tym snem to taki rodzaj sprzeżenia- lepsze wydzielanie teścia jest powodem, że lepiej się człowiek regeneruje i wysypia, a wysypia się lepiej więc lepsze jest wydzielanie teścia i igf-u/to taki przykład pieknie zamykajacego się na szczęście nie "błędnego koła"/.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

tłuszcze a kreatyna

Następny temat

Różne TSextreme?

WHEY premium