SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki kask i rękawice do MMA?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 228
Chciałbym sobie kupić jakiś kask na sparing, znalazłem coś fajnego, ale sami oceńcie czy jest to coś warte;
http://www.allegro.pl/item745245464_kask_z_maska_allright_100_bezpieczenstwa_fv.html Moje wątpliwości wzbudza wytrzymałość kraty... czy pod serią ciosów po prostu się nie złamie
Przy tej okazji chcę poradzić się w sprawie rękawic bo też mam już coś na oku;
http://www.allegro.pl/item744352940_rekawice_do_walk_mma_nadgarstek_skora_roz_m.html
Wydaje mi się że nadają się do mma. Problem polega też na rozmiarze bo wg przedstawionej rozmiarówki to powinienem mieć L, ale dawniej kupiłem sobie rękawice w tym rozmiarze i nie wiem dlaczego są za duże (a dobrze zmierzyłem dłoń). Chodzi o to że gdyby były trochę małe to lepiej niż trochę za duże? Szerokość mojej dłoni to ok. 90mm. Zawsze można też zastosować owijki bokserskie... no nie wiem piszcie co o tym sadzicie
Z góry dzięki już za wszystkie pomocne rady

Street fighter

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 228
Czy to ktoś w ogóle czyta?!

Street fighter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1074
wydaje mi sie ze kask do sparingu to powinna Ci sekcja na ktorej trenujesz zapewnic. ale ogolnie firma allright jest wporzadku:)!mysle ze bedzie dobry.natomiast takich rekawic nie polecam,lepiej zaplac troche wiecej i kup everlast albo green hill!pozdrawiam

jest rozstęp jest postęp!:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 228
dzięki ;]

Street fighter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Co do rękawic to sam takie posiadam, i powiem Ci, że w porównaniu z Green Hillem, te mają dodatkowo ochronę z pianki na kostki, w GH jest tylko ściągacz. Mi dobrze się nimi uderza i chwyta przeciwnika, cena też nie jest wygórowana.

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 228
A co jeszcze możecie mi powiedziec o rozmiarze? Szczegóły napisałem wyżej...

Street fighter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8482
Najlepiej takie rękawice przymierzyć , bądź podobny rozmiar dla "wyczucia" sprawy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie nóg !

Następny temat

problem!!

WHEY premium