SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki drążek stacjonarny?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1119
Witam.
Mam zamiar kupić drążek stacjonarny. Niestety nie mam możliwości na ten mocowany do ściany lub sufitu. Wybór padł na poręcze stacjonarne z drążkiem marbo. Jak myślicie, można na tym drążku wygodnie wykonywać wszystkie ćwiczenia? Jest możliwe wyciskanie szeroko? Bo jakoś końcówki samego chwytu do mnie nie przemawiają. Są dosyć bardzo wygięte ku dołowi, i wydaje mi się, że przez to się niewygodnie ćwiczy. Jak myślicie? A może jest jakieś inne wyjście w podobnej cenie?

Drążek: https://www.marbo-sport.pl/product-pol-21830-Porecz-stacjonarna-z-drazkiem-MH-U102-Marbo-Sport.html

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
Można sporo rzeczy wykombinować niskim kosztem jak się ma jeszcze kogoś znajomego ze spawarką to cuda można zdziałać.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Powinien dać radę

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
Nie wiem czy drążek i poręcze montowane osobno nie wyjdą lepiej i może nawet nieco taniej. Musiałbyś poczytać opinie o sprzęcie w necie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1119
Raczej wyjdą. Ale ja niestety nie mam możliwości wiercenia :(. I dlatego pytam o ten sprzęt.
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
A rozporowe w futryny drzwi ?bo faktycznie trochę droga i faktycznie to wygięcie drążka może przeszkadzac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1119
O rozporowym też myślałem. Jednak futryna drzwi nie jest zbyt szeroka. No cóż zaryzykuje chyba. Nikt z forumowiczów nie miał styczności z tym sprzętem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Ja nie miałem i choć generalnie sprzęty z marbo czy keltona uważam za dobrą to zastanowił by się. Wydaje się mi ze może to się ginąć podczas ćwiczeń. Nie wiem co masz na siłowni o czym ew. Jeszcze myślisz i jaki poziom reprezentujesz ale jak już miałbym kasę wydawać co zresztą też aktualnie robie to Zainwestowałbym w klatkę raCK robiona przez spawacza. Drążek będzie konkretny. Zastosowań mnóstwo a i cena nie powinna być dużo wyższa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1119
W sumie masz rację i dobry pomysł z tą klatką. Gdybym kompletował sprzęt do piwnicy, to chyba zrobiłbym tak samo jak Ty... Ale niestety, do pokoju by się zmieściła ale nieźle by go zaśmieciła. Co do gięcia to wątpie :D. Chyba ze za 2-3 lata hehe. Jak na razie chudzinka ze mnie. No nic jeszcze pomyślę jak to rozwiązać.
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
W futrynie jeszcze gorzej, szeroko się nie podciągniesz futryna Cię będzie ograniczać, poza tym musisz mieć dobrze osadzone futryny a nie jakąś popierdułkę na piankę montażową.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1119
O tym pisałem wcześniej. Chyba zaryzykuję i wezmę ten drążek marbo. Jeżeli tak się stanie to napiszę opinię.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
Jak już nie możesz wiercić to kup tą marbo będzie najlepsza. Bo na takich drążkach w futrynie niewiele da się podziałać

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 3 dniowy do oceny

Następny temat

Alkohol w dzien treingowy

WHEY premium