SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki cykl na omnadren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak o prolongatum.

bodyguard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
kazini- sprawdź maila i nie odświerzaj starych postów jeśli nie dotyczą one bezpośrednio twojej sprawy.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


oma z deka jest chyba ok moze byc deka pojedyncza czy nie

mario25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam pieeer... ome bo jestem na nioą uczulonyyy i prawie sie przekręciłem
:)

Grabej^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
prawie sie przekreciles???????? profil masz aktywowany 13-12-03 i tam pisze ze narazie nic nie brales!? jestes uczulony na ome??? to znaczy na co? jestes uczulony na testosteron? czy na olej? pytam bo zadko mozna sie z tym spodkac!

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za niedługo zaczynam brać omke (5 strzałów),poprzednio wziąłem 200 tabletek metki i nic oprócz siły mi to nie dało.Chciałbym się dowiedzieć czy po 5 strzałach omki będe widział jakieś efekty?

Właśnie mam zamiar wrzucać omke i nie wiem czy coś da.Wziąłem już 200 tabletek methanabolu i oprócz siły nic mi nie poszło.Mam pytanie czy omka dobrze daje na mase????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Jeśli po 200 mety nie poszła masa to niechybnie trza zacząć jeść coś oprócz samych pigułek. Odpuść tego omena bo efekt będzie podobny (ostatecznie oczywiście, bo w międzyczasie pewnie naciągniesz parę kilo wody ale to wszystko poleci w klop po cyklu).

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Na cholere wkleja tu ktoś tą małpę?

Grzegorz :)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1047 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4955
"Na cholere wkleja tu ktoś tą małpę?" BUEHEHEHEHEHE...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
Pisaliście wcześniej ze Omke tzra brać z Nolv albo z Clom a ja Omki brałem bez nich i zadnych skutków ubocznych nie miałem

Hekum Kekum!

Weapon They Fear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cos nowego

Następny temat

Testosteron

forma lato