SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki cykl na omnadren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 402 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178


Czy ktoś próbował furosemidu na usunięcie obrzęków po Omce?
czy to się w ogóle nadaje na usunięcie wody w czasie cyklu?

Miętus

Łykaj Aspargin - chelat aminokwasowy magnezu i potasu za 6 zł.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Miętus, piszesz w profilu ze interesujesz sie farmacja i nie wiesz tego ?
Furosemid to bardzo silny diuretyk, mam nadzieje ze wiesz jak go stosowac. W polaczeniu z nolvadexem unikniesz charakterystycznych obrzekow po omce.


Pozdro
Ted

--- Primum no Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 402 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178
Nie satysfakcjonuje mnie odpowiedź tego typu chcę, konkretów a nie sra ta ta silny a co nie jest silne?!? "Każda substancja jest trucizną tylko dawka powoduje że coś jest lekiem albo trucizną" dość tych filozofi
nawet farmaceuta nie zna dawek leków stosowanych w dopingu a chyba furosemid nie jest do zwalczania obrzęków po omce tylko np:obrzęki płuc o. związane z niewydolką serca, nadciśnienie itd. Więc powtarzam pytanie czy to się do tego nadaje?

Miętus

Łykaj Aspargin - chelat aminokwasowy magnezu i potasu za 6 zł.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Mietus, jakby Ci to powiedziec, saa nawet brane nierozsadnie nie zabija Cie (spowoduja tylko powazne skutki uboczne), a diuretyki TAK. W tym wypadku nikt na forum nie poda Ci dawki, chyba ze jakis pseudoznawca. Idz do lekarza i powiedz mu ze koksujesz, wtedy na pewno Ci pomoze.


Pozdro
Ted

--- Primum no Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 402 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178
Dzięki Ted za mądre słowa, a co do lekarza to niestety nie znam tak lapsiarskiego felczera, który pomógłby mi w czymś takim...



pozdrawiam. post scriptum - <no> właściwie po łacinie oznacza coś w stylu <<latać, pływać>> powinno być: PRIMUM NON NOCERE

Miętus

Łykaj Aspargin - chelat aminokwasowy magnezu i potasu za 6 zł.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Mietus, przeciez Lodz to duze miasto, mozesz isc na prywatna wizyte i zachowujac anonimowosc powiedziec o planowanym wspomaganiu. Jesli wykazesz sie wiedza i rozsadkiem to lekarz napewno Ci pomoze.

Co do mojego sign-u, wpadlem na niego czytajac jakis angielskojezyczny tekst, i tam bylo "Primum no Nocere" - "First, do no harm". Po Twojej uwadze zagladnalem do encyklopedii (NIE, nie znam laciny ) i faktycznie, w oryginale Hipokratesa jest NON i niech tak zostanie .


Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---

Zmieniony przez - Ted w dniu 2003-02-14 22:24:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 402 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178
Ted co w ogóle myślisz o Omce? jaki polecasz cykl na Omke z Nolvadexem (mam nara tylko 5 amp.) mam trochę mety czy warto ją dokładać?, ile i kiedy?, kiedy dorzucić Nolvadex i ile mg.brać dziennie?. Co myślisz o insulinie?.Czy wiesz cokolwiek o Salbutamolu?
SALVE!!!

Miętus

Łykaj Aspargin - chelat aminokwasowy magnezu i potasu za 6 zł.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Mietus, omka to preparat do budowania poteznej masy. Jesli robi sie to z glowa to dlaczego nie. O cyklach na omce i metce napisano juz wszystko - zagladnij do archiwum.
Insulina to szczyt wspomagania. Stosuja ja tylko zawodowcy pod scisla kontrola lekarza. Powod jest prosty, wystarczy nie dostarczyc odpowiedniej ilosci i momemcie dawki weglowodanow i zasypiasz na wieki...
Salbutamol odzialywuje na receptory beta2 w oskrzelach a przy wiekszych dawkach dziala podobnie jak clen. Nie stosowalem wiec nie powiem Ci jak sprawdza sie w "dopingu". Duzo wiecej wiadomo o clenie i jesli juz to pomysl o tym.

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
czesc Miętus. przyglądam się tej dyskusji bo sam mam podobny problem. wcześniej waliłem metę z tesciem a teraz przymierzam się do sustanonu, który jak zapewne wiesz działa podobnie jak omnadren z tym że jest czystszy.pytałeś o cykl na teścia więc ci go wysyłam. może coś ci to podpowie. ja uważam że to bardzo dobry cykl i przybyło mi na nim 10 kg z tym że miałem bardzo duże wahania ciśnienia i trądzik. po omnadrenie z pewnością będzie podobnie. jak skomponuję cykl na sustanon to dam znać. zresztą zerknij na forum pod moje hasło "sustanon"- tam bracia dali trochę rad.
II. CYKL NA METADIENONIE I TESTOSTERONIE.
1 tydzień
M2+S2
M2+S2
M2+T1+S2
M2+S2
M2+S2
M2+S2
M2+S2
2 tydzień
M3+S2
M3+S2
M3+T2+S2
M3+S2
M3+S2
M3+S2
M3+S2
3 tydzień
M4+H6
M4+H6
M4+H6+T2
M4+H6
M4+H6+ T1
M4+H6
M4+H6
4 tydzień
M5+H6+L2
M5+H6+L2
M5+H6+T2+L2
M5+H6+L2
M5+H6+T1+L2
M5+H6+L2
M5+H6+L2
5 tydzień
M4+H6+L2
M4+H6+L2
M4+H6+T2+L2
M4+H6+L2
M4+H6+L2
M4+H6+L2
M4+H6+L2
6 tydzień
M3+H6+C1+L2
M3+H6+C1+L2
M3+H6+T2+C1+L2
M3+H6+C1+L2
M3+H6+C1+L2
M3+H6+C1+L2
M3+H6+C1+L2
7 tydzień
M2+H6+C1+L2
M2+H6+C1+L2
M2+H6+T1+C1+L2
M2+H6+C1+L2
M2+H6+C1+L2
M2+H6+C1+L2
M2+H6+C1+L2
8 tydzień
H6
H6
H6
H6
H6
H6
H6
9 tydzień
H6
H6
H6
H6
H6
H6
H6

M1- metadienon 0.005 g. ( po jedzeniu ).
T1- testosteron prolongatum 100 mg./ml.
H- heparegen ( po jedzeniu 3x2 tabl.).
C- clostelbeget.
L- lakcid- 2x1 amp. po posiłku.
S- sylimarol.

Do tego codziennie:
Odżywka Olimp Gainer MCT 3-4x po 7 płaskich łyżek stołowych między posiłkami.
Vitaral- 2 tabl. rano.
Calcium (magnez+cynk) &#8211; 2 tabl. rano.


 

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
sorry miętus ten cykl na tescia to chciał palmus.




NIE MA ZABAWY BEZ OPRAWY.

Kingsajz dla każdego!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cos nowego

Następny temat

Testosteron

WHEY premium