SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki cykl na omnadren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 402 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178
Dzięki za teścia pro. ale ja chcę jakiś dobry cykl na Omkę


Salve!

Miętus

Łykaj Aspargin - chelat aminokwasowy magnezu i potasu za 6 zł.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witaj własnie zaczynam cykl na omce jestem po jednym strzale nastepny biore w nablizsza srode kobita wyciaga mnie dzisiaj na knajpy na bronka czy wskazane bylu by mi sie napic brona:)czy raczej siedziec przy czasku:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Herman, bardzo Cię proszę, ale czy mógłbyś rozszerzyć swą myśl, że omka jest złudna, a testosteron jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 492
posluchaj z tego co ja slyszalem to oka i metka to jest swinstwo trzeba uwazac zeby nie przedawkowac ja osobiscie kiedys wzialem 100 polskiej metki plus omka no i bylo spoko minelo juz 3 lat i nic nie odczuwam teraz biore boldenol z omko a co chodzi do omki to ja bym ci polecil 1 strzal w tygodniu jesli masz cos do omki bo samej sie nie oplaca brac powodzenia chlopie no i uwazaj tylko spokojnie rafa

rafi

rafi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
moze by tak na date looknac hrhrh





<:::____JOY____:::>

Tak wygladam https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=72610 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jestem znawca, ale łykłem juz 2 cykle z omka, siła fajnie leci do przodu, ale człowiek sie bardzo nawadnia, wiec jej nie polecam. Moze raczej tescia, przynajmniej po nim sie nie puchnie jak bania.

bodyguard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
a omka to co to jak nie tesc ?

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
omka jest specyfikiem złozonym z paru rodzai tescia, teraz juz nie pamietam jakich, ktore działaja w roznych odstepach czasu, najdłuzszy działa bodajze przez 4 tyg. czy tak?
brałem to i to , obecnie jestem na tesciu juz 3 tydzien i dopiero troszeczke napuchłem, a po omie bym miał morde jak słonce:)

bodyguard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
chodzi ci o prolongatum ?

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
a moze o cypa? albo propa? susp? phenylprop?

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cos nowego

Następny temat

Testosteron

WHEY premium