SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki cykl na 2 raz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3526
Cześć,jestem teraz na moim pierwszym cyklu w skład , którego wchodzą odzywki :
kreatyna mono Vitalmax
dekstroza Vitalmax
carbo Vitalmax
tauryna Vitalmax
omega 3 Olimpa
witaminy Maxvit
Przypomne jeszcze raz ,że to mój pierwszy cykl który teraz idzie ale trzeba sie zastanawiać nad drugim i mam takie pytanko,wiadomo ,że po cylku, krete będe musiał odstawić na 6 tyg.Po cylku bym musiał zrobić przerwe ogólnie z odżywkami? tylko brać oczywiście carbo ,omege i witaminy bo to do diety,czy moge po krecie znowu jakis cykl zacząć.I co byście proponowali,ja myśle,że jakąś masówke
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
filomagb6 + zincas forte (tylko nie qpuj tego drugiego zincasa bo bys więcek tabsów musiał brać) = zma apteczne :D

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
odżywek typowo masowych nie trzeba stosować cyklicznie. przez masówkę mam nadzieję iż oboje rozumiemy odżywkę gainer.
jak najbardziej polecam <szybszy metabolizm ok.15g/100g białka; wolny ok.30 i więcej <bulk>/100g białka> stosowanie odżywek węglowodanowo-białkowych przez cały rok treningowy:
- jako uzupełnienie posiłku
- jako zastąpienie

pamietaj o tym iż dzięki odżywce masowej możesz zwiększyć w dużym stopniu tkanke tłuszczową <a to nas nie interesuje> dlatego nalezy uważać co do ilości spożywanych odżywek.

producenta żadnego nie sugeruję, przejrzysz ofertę producentów, zobaczysz skład i napewno znajdziesz coś dla siebie <magnuma z treca nie polecam w Twoim przypadko - zawiera ok.4g/100g kreatyny>.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
CP + mono

do tego gainer (polecam Top to mass z Olimpu) + bialeczko + tauryna + carbo + omega3 + ZMA

i jest full opcja jak dla Ciebie =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
Tak jak Pauleq, też będe na takim jechał niedługo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3526
Pauleq ale białko to mi raczej jest nie potrzebne bo mam dobrze zbilansowaną diete,a na CP pisze,żeby zachować 8 godzinny odstęp czasowy między porcjami.Mi nie kiedy by to nie pasowało.Prace mam na dwie zmiany.Chodze cały tydzień od 6-14 a kolejny od 14-22 i tak na zmianę.I ta praca w godzinach 14-22 najgorzej.Odżywkę,pierwszą dawkę bym brał o 7.00 lub moge o 6.00.Ide już ćwiczyć o godz.9,max bym mógł o 10.O 10.30 albo 11.30 kolejna porcja.Może to tak być czy za mały odstęp czasowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3526
ziper to mogę jak wezmę najpierw z rana o 7 a potem po treningu to ok.10.30 czy ta druga opcja co pisałem o 6 potem o 11.30?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3526
ziper a teraz jestem na cyklu takim jak pisałem wcześniej,po cyklu mam zrobić 6 tyg. przerwy i dopiero ten zestaw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
zgadza się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3526
Twoim zdaniem dobry jest ten cykl co napisal pauleq?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw na mase-pytanie

Następny temat

jakie odzywki do napo + stanazolol

WHEY premium