SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki booster??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1626
Witam niedługo kończę cykl na kreatynie i zastanawiam się nad czymś bez kreatyny. Chodzi mi po głowie arginina. Którą polecacie? Trec AAKG Hardcore czy White Flood a moze coś innego?
Obecnie mam cykl na Createstonie + Anabolic Protein
W tamtym roku brałem Creatine Powder z Activlabu
Zależy mi na czystej masie Dzięki z góry i pozdrawiam;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
lepiej cytrulinę w prochu kup
u mnie zestaw aakg+cytrulina,wszystko w prochu sprawdził się rewelacyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 697
Arginina jest na produkcje tlenku azotu (NO) jednak poza tym że na treningu masz zayebistą pompę nie przynosi większych rezultatów, co prawda wpływa tam w jakiś sposób na hormon wzrostu lecz to takze jest mało odczuwalne. Jest jenak świetnym rozwiązaniem pomiędzy cyklami kreatynowymi ponieważ podczymuje kreatyne w organiźmie. Więc tak jak powiedziałem w odowałniu do Twojej czystej masy raczej nie koniecznie jest to dobre rozwiązanie gdyż możesz się zawieść na argininie przeceniając jej możliwości ! słyszałem że etyl ester argininy (EEA) jest mocniejszy od AAKG Pozdrawiam

Zmieniony przez - BigSkin w dniu 2011-07-07 17:27:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
jak masz kase, to bierz WF

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Kup jabłczan cytruliny (citruline malate xxl lub primaforce, aerO2 biogenix...) do tego kofeina przed treningowo i wszystko.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-07-07 17:42:11

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 697
Połączenie argininy i jabłczanu cytruliny :
https://www.sfd.pl/Arginina-_artykuł-t386899.html
fajny art. polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 697
"Aby zwalczyć lenistwo, wielu sportowców przyjmuje tak popularne leki pobudzające, jak syntetyczna kofeina czy efedryna. Niestety, już po kilku dawkach organizm uodparnia się na tego typu stymulanty, nie mówiąc o skutkach ubocznych, jakie niesie za sobą ich stosowanie" - nie pytajcie o jakie sktutki uboczne chodzi bo pojęcia nie mam Wszystko jest w artykule powyżej !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1626
a mogę połączyć AAKG Hardcore + jakieś BCAA??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Tak.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1626
Zdecyduje się na to AAKG Treca + BCAA tylko nie wiem jakie?;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_PURE_BCAA-opis26689.html

Smak dobry, rozpuszczalność w porządku, najtańsze na rynku.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1626
właśnie się nad tymi zastanawiałem a powiedzcie mi które lepsze w kapsach czy w proszku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC białko

Następny temat

Jakie białko ?

WHEY premium