SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki booster ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1191
Witam. Mam w planie zakupic w lutym jakis booster przedtreningowy z kreatyna w skladzie. Zastanawiam sie nad Nano vapor, nitrobolon energizer, horse power lub bsn no explode. Głownie chodzi mi o duze pobudzenie.

...chcesz być jak Danny "the dog" a wyglądasz jak Danny DeVito...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2562
chcesz duze pobudzenie wypij prawdziwa kawe
chcesz dobry suplement pre-work wez no-xplode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1191
kawa jakos mnie nie rusza wiec potrzebuje kopa ;p a jakies uzasadnienie czemu no explode?

...chcesz być jak Danny "the dog" a wyglądasz jak Danny DeVito...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2562
prosze bardzo
nano vapor, wersja europejska smieszna, praktycznie poza milionem substancji w smiesznych dawkach nie widze nic interesujacego
nitrobolon, ubogi przedtreningowy buzer na pierwszy raz styknie, ale lepiej dolozyc troszke pieniedzy i miec cos bardziej wartosciowego
horse power, sklad okej, choc mozna powiedziec ze przestarzaly w porownaniu z konkurencja, smak skandaliczny, ogołem gorszy od no-xploda
xplode smak super, sklad to samo, bardzo przemyslany, substancje w dzialajacych dawkach, nie rzuca po scianach przez co niektorzy winduja dawki x3 liczac ze im wreszcie glowe rozerwie, nie o to chodzi w tym stacku.

pompa jest, skupienie jest, wytrzymalosc i sila rosnie, o to chodzi.
nie bez powodow na najwiekszym forum na swiecie byl nr1 w dwoch kategoriach jako jedyny suplement, byc moze nawet do teraz zaden inny tego 'nie dokonal'

Zmieniony przez - cyklon-b w dniu 2010-01-30 22:52:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3712
cyklonb a nanovapor wersja amerykanska warto zainwestowac?

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
nitro e, no explode, nie pamiętam czy shotgun ma, ale jako przed treningówka jest super dla mnie

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2562
w jego cenie wzialbym shotguna, zdecydowanie lepszy, powiem ze porcje shotgun mhf-1 odczulem lepiej niz doriana nox pumpa, choc to moze nie zbyt obiektywne stierdzenie bo oba suple mialem tylko po jednej probce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1191
no nano to tlyko amerykancka jak co. ciezko wybrac bo kazdy organizm inaczej reaguje, wlasnie patrze glownie na sklady. mialem probke napalmu i szalu ni ma. pomysle nad tym shotgunem, przymierzam sie do hst i by sie przydal jakis kop to tych ciezkich treningow.

...chcesz być jak Danny "the dog" a wyglądasz jak Danny DeVito...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1191
aha. jeszcze myslalem o peak detonator, lecz ma słaba dystrybucje cos, bo nie moge go dostac u siebie w okolicy, a na allegro nie wiem czy brac.

...chcesz być jak Danny "the dog" a wyglądasz jak Danny DeVito...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3712
jak masz chajs to zapodaj messomorph albo xplode mysle ze sie nei zawiedziesz jezeli chodzi o pobudzenie

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STORM+shock pytanie

Następny temat

Prośba o pomoc w doborze suplementów

WHEY premium