SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61
Proszę o poradę

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): Posiadam normalną budowę ciała żadnej nadwagi ani niedowagi. W bicepsie mam 34 cm w przedramieniu 28 cm (tyle wiem).

Wiek: 18 lat

Waga: 74 kg

Wzrost: 185 cm

Cel cyklu: Zwiększenie masy mięśniowej!

stosowane już wcześniej suplementy : Żadne

Uprawiane inne sporty: Żadne

stosowane wcześniej spalacze : Żadne

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Żadne

ilość dni wolnych od kreatyny: -

przewidziane finanse na cykl: Tak do 100 zł myślę - zależy od tego ile kosztuje dobre białko.

uwagi i sugestie: Zależy mi na tym aby zyskać na czystej masie mięśniowej, ponieważ tłuszczu nie posiadam zbyt wiele i nie chcę posiadać. Dlatego też myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie białko niż jakiś gainer ( po którym może mi trochę przybyć tłuszczyku ) Proszę o doradzenie, czy kupować to białko i jakie jest najlepsze ?

Staż treningowy: Trenowałem 6 miesięcy miałem 2 miesięczną przerwę i teraz trenuje znowu już 4 miesiące.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72
Może wtrące...

Nie jesteś czasami ektomorfikiem? Ważne żeby od tego zacząć, bo jeśli jesteś ekto to będziesz miał duże problemy z nabiciem wagi. W ogóle, nie tylko mięśni.
Ale nie martw się, wszystko jest możliwe. Ja kilka lat temu wpadłem przypadkiem z Google na ten dział tego forum:

https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html

Też byłem zielony. I miałem jakieś, no ja wiem - 15-20kg niedowagi (!). Hardgainer, mega ekto hehe Forum mnie zainteresowało, kilka osób uczynnych poradziło mi w kwestiach diety i dzięki temu wreszcie, po raz pierwszy w życiu osiągnąłem normalną wagę. Taką średnio sportową, ale zawsze
Właź tam, poczytaj, sprawdź jakie masz zapotrzebowanie na kalorie itd. To nie jest proste. Ale jak poczytasz, wszystko się wyklaruje i sam już będziesz wiedział co jeść, aby było dobrze. Nie musi być to super-dieta, jeśli nie masz czasu, czy też pieniędzy (jedzenie kosztuje).

Staram się dużo ryżu jeść piersi z kurczaka i jajek. (tak mi polecono)

Jajka? Zainteresuj się białym serem, chudym. Mięso z kurczaka bardzo dobre, szczególnie z piersi. Do tego ryby, zamiast tych jajców.


Zmieniony przez - Boksiuk w dniu 2011-07-10 21:06:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 180
kup lowickie i ci styknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3x Vitafit kupuj albo 4x Econo albo UNS albo to nowe future pro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
a jak wyglada u ciebie kwestia diety?
Ile tego bialka ci brakuje?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Ale po co ci te białko? Białko to bardziej na redukcje.
Jeśli chcesz łatać białkiem braki w diecie to napisz jaką masz tę diete.
Ale generalnie braki w diecie łata się poprawieniem tej diety, a nie prochem. Odżywki (białka/gainery) nadają się tylko w porze po treningowej. Proporcje B/W dobiera się zależnie od typu budowy. Chudzielce mogą pić nawet w proporcji 1/4, a ci z tendencją do tycia 1/1 lub zależnie od celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61
Ogólnie to ja nie mam żadnej diety ... i trochę problem będzie żeby utrzymać tą dietę ponieważ nie mam takich możliwości do końca ... ;/ taki tryb życia. O białku myślałem dlatego, że chyba jedynym źródłem białka u mnie są jajka :) Staram się dużo ryżu jeść piersi z kurczaka i jajek. (tak mi polecono)
Podkreślam, że chcę przytyć na masie mięśniowej tylko i wyłącznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
Podkreślam,że chcę przytyć na masie mięśniowej tylko i wyłącznie :)

to tym bardziej bez wyliczenia dokladnego rozkladu b/w/t twoj cel jest raczej bardzo trudny.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61
Kurcze ;/ nie wiedzialem ze to az takie skomplikowane ...
A czego moge sie spodziewac gdybym teraz dostarczyl wiekszej ilosci bialka w postaci serwatki czy czegos tam ? :D ( chodzi o te kupne bialka )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
dieta to podstawa.. a prochem ja uzupelniasz... wegle latwo dostarczysz z jedzenia.. bialko tez.. ale poowiedzmy, ze czasem latwiej proch....

jak dostarczysz tylko bialka i nie dojesz normalnie to hmm nic nie osiagniesz z tego... zaplanuj jakies przynajmniej szczatkowe elementy diety.. uzupelnisz prochem.... w ostatecznosci...

wielu ludzi sie upiera, ze nie ma jak trzymac diet.. ale w praktyce wychodzi na to ,ze jak sie chce to mozna... ;)

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Jak dostarczysz organizmowi dużo białka, ale za mało węgli i/lub tłuszczy, to białko zamiast na budowe mięsni pójdzie nie cele energetyczne. Jak znowu dostarczysz odpowiednią ilość białka, ale za dużo węgli/tłuszczy to nadwyżka pójdzie w fat.
Wiec bez wyliczonego bilansu nie masz co marzyć o suchych przerostach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61
Jestem dość zielony w tych sprawach ale rozumiem to co napisaliście :)
także, więc gdzie mogę spytać czego i ile mam jeść ale tak pobieżnie bo nie jestem wstanie codziennie wstawać i robić sobie pół pomidora, ząbek czosnku, 100 ml mleka i takie pierdy :P
ale dajmy na to codziennie paczkę ryżu jestem wstanie xD

i nie wiem o co chodzi jak piszą wyżej, że mam podać jakieś b/w/t czy coś ehh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki booster??

Następny temat

Nitro + mono + ??

WHEY premium