SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka strzykawka do teścia propa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68
Witam, kolega ktory uzywa takich srodkow juz od wielu lat dal mi do bicia tescia strzykawke z igla 0,4x13mm. Pierwsz strzal zrobil mi w barki i czuje w nich bol. Czy to normalne? Pierwsz raz zazywam takich srodkow. Czy ta igla wystarczy do wbicia sie w posladek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Do pośladków polecam 0,6x40. Ta igła na pewno nie wystarczy do zrobienia dobrej injekcji w pośladek jeśli spróbujesz to się dowiesz co znaczy nie móc siedzieć na dupie przez tydzień :P
1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68
A to normalne, ze mnie barki bola po pierwszym strzale ktory byl robiony przedwczoraj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Czasami jeżeli wbijesz się za płytko to później niestety boli przez jakiś czas. Nie masz się czym martwić gdyby strzał poszedł nie tam gdzie trzeba dowiedziałbyś się o tym niezwłocznie. Kup taka igłę jak Ci napisałem i ładuj w pośladek będzie bezboleśnie i bez problemowo.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Od kiedy stosuję 0.7 w poślad nie mam mowy o tym ze po szocie chodzę przez tydzień obolały. Wbrew pozorom im większa igła tym mniej boli (w granicach rozsądku ofc), jak stosowałem 0,5 to nieraz ryło poślad przez jakieś 3-4 dni po szocie. To ze cie trochę boli to nic dziwnego, bynajmniej do puki nie puchnie nie musisz panikować. Pamiętam ze na początku wraz z kolejnymi szotami, bolące miejsce iniekcji było coraz rzadsza dolegliwością do dziś kiedy to już nie przypominam sobie kiedy ostatnio miałem jakieś związane z tym nieprzyjemności. Iniekcja ma być domiesniowa i głęboka dlatego im dłuższa igła tym lepsza.



Zmieniony przez - NieKoxowny w dniu 2015-06-13 13:35:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulmoterol zamiast Salbutamol czy Clenbuterol ???

Następny temat

Metka pierwszy cykl. Fakty i Mity?

WHEY premium