SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

43 i pierwsze podejście do teścia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
1.WIEK:43
2. WAGA:94
3. WZROST:188
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ćwiczę od szkoły średniej z przerwami. Ostatnie 10 lat były dwie po 6mcy
6. DIETA:
-białko:2g/kg
-węglowodany:
-tłuszcz:
Jem dziennie około 2500-3500kcal, utrzymuje wagę 90-95kg przez większość roku
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: kilka lat temu krótka przygoda z ostaryna, brana na stawy i pomogło
8. TRENING: push pull legs
9. CEL CYKLU: odrobina mięśnia, a nastepnie zejście z bf w okolice 12%
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 17-19%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia, lubię jeść, świadomie się cały czas ograniczam
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Dzień dobry wszystkim. Z forum korzystam od wielu lat informacyjnie i rozrywkowo, nigdy sie nie udzielałem. Podobnych tematów znajdzie się tu kilka, jednak chciałem przedstawić moją sytuację. Od pewnego czasu miewam wahania nastrojów: 90% czasu jestem, że tak powiem sobą, pozostałe to okresy gdzie przez kilka dni z rzędu wszystko mnie wkur... bez przyczyny. Z energia na co dzień jest ok, rzadko zdarza mi się nic nie chcieć. Libido ok, nie takie jak powiedzmy przy 30tce, ale cóż wyszedłem z założenia, że kwestia wieku. Jeśli chodzi o sprawność problemów brak ;)
Idąc do sedna, myślałem o tym od dłuższego czasu, że może coś nie tak z hormonami i warto pomysleć o wspomaganiu.Wychodzi na to, testosteron u mnie jest na dolnej granicy.
Testosteron wolny17,40pg/mL 15-50
Testosteron10,50nmol/L8 8,33- 30,19
TSH1,836uIU/ml 0,35-4,94
FSH4,21mIU/mL 0,95-11,95
LH3,60mIU/mL 0,57-12,07
Prolaktyna12,60ng/mL 3,46-19,4
Pytania:
1. Plan to 20 tygodni enan 250mg na tydzień. Myślę, o 125mg co 3 dni czy zostać przy 250 na raz?
2.HCG kupione na pierwsze 2 mce po 5000, planuje właśnie co miesiąc dla wygody.
3.Inne ewentualnie potrzebne rzeczy kupie w razie potrzeby, czy jest coś co mam mieć i kropka?
4. Przy okazji robiłem kompletny panel wątrobowy i morfologię. Wszystko w widełkach nie licząc
AST 51,0U/L 11-34
Jak widać podniesione, tak czy siak zamierzam pomęczyć lekarza o dodatkowe badania. Wstrzymać się z cyklem i najpierw zająć się tym czy bez znaczenia?

Po tym całym cyklu odblok i zobaczymy jak wtedy będzie poziom tego co sam produkuje. Może jednak z czasem jeśli wszystko będzie ok to pociągnę to jako htz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
Witaj!
1. Plan to 20 tygodni enan 250mg na tydzień. Myślę, o 125mg co 3 dni czy zostać przy 250 na raz?
ja bym rozbil na dwie dawki, zeby bylo mniejsze wahanie srodka w organizmie

2.HCG kupione na pierwsze 2 mce po 5000, planuje właśnie co miesiąc dla wygody.
sa rozne skzoly, obencie ja jestem bardziej przekonany do opcji 2x w tyg po 500j

3.Inne ewentualnie potrzebne rzeczy kupie w razie potrzeby, czy jest coś co mam mieć i kropka?
kontrola poziomu estro i ewentualne regulowanie inhibitorem, wiec jakies exe przyda sie do kompletu

4. Przy okazji robiłem kompletny panel wątrobowy i morfologię. Wszystko w widełkach nie licząc
AST 51,0U/L 11-34
Jak widać podniesione, tak czy siak zamierzam pomęczyć lekarza o dodatkowe badania. Wstrzymać się z cyklem i najpierw zająć się tym czy bez znaczenia?
AST moze byc podniesione na skutek np. wysilku zwiazanego z treningiem. Taka wartosc nie jest jeszcze niepokojaca

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Możesz zacząć od 250mg e5d. Tak na marginesie jesteś wysoki prawie 100kg żywca to masy jako tak brak, ile realnie masz bf i czy aby na pewno masa to dobry kierunek ;)

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
TomQ-MAG
Witaj!
1. Plan to 20 tygodni enan 250mg na tydzień. Myślę, o 125mg co 3 dni czy zostać przy 250 na raz?
ja bym rozbil na dwie dawki, zeby bylo mniejsze wahanie srodka w organizmie

2.HCG kupione na pierwsze 2 mce po 5000, planuje właśnie co miesiąc dla wygody.
sa rozne skzoly, obencie ja jestem bardziej przekonany do opcji 2x w tyg po 500j

3.Inne ewentualnie potrzebne rzeczy kupie w razie potrzeby, czy jest coś co mam mieć i kropka?
kontrola poziomu estro i ewentualne regulowanie inhibitorem, wiec jakies exe przyda sie do kompletu

4. Przy okazji robiłem kompletny panel wątrobowy i morfologię. Wszystko w widełkach nie licząc
AST 51,0U/L 11-34
Jak widać podniesione, tak czy siak zamierzam pomęczyć lekarza o dodatkowe badania. Wstrzymać się z cyklem i najpierw zająć się tym czy bez znaczenia?
AST moze byc podniesione na skutek np. wysilku zwiazanego z treningiem. Taka wartosc nie jest jeszcze niepokojaca




Dzięki serdeczne za info.
1.ok
2. Przemyśle w takim razie podejście. 2x500 od 2 tygodnia? Od rozpoczęcia?
3. Zakupie. Pierwsze badanie? Po 2 tygodniach od pierwszego strzału?
4.ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
krzykacz
Możesz zacząć od 250mg e5d. Tak na marginesie jesteś wysoki prawie 100kg żywca to masy jako tak brak, ile realnie masz bf i czy aby na pewno masa to dobry kierunek ;)


Dzięki za odpowiedź.
Mierzone fałdomierzem z 5 tygodni temu 19%.
Ogólnie bujam się od długiego czasu z takim poziomem. Ostatni raz bf mierzone na 12% to 5 lat temu przy wadze 86kg. Zatem tak nie mam jakieś masy.
Domyślam się, że sugerujesz zejście niżej z bf i następnie masa?
Myślałem o trzymaniu się okolicy 0 kalorycznego i sprawdzeniu co z tego wyniknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7287
Dzień dobry wszystkim. Wracam z pytaniem odnośnie wyników badań.
Podaje 125mg e3d enan.
Od drugiego tygodnia 1000 hcg tygodniowo.
Badania po 4 tygodniach:
E2 136.4 11-44
Prolaktyna 26.5 3.46-19.4
Morfologia wszystko w normie. Okazjonalne problemy z utrzymaniem wzwodu od tygodnia mniej więcej pewnie przez wysoki estradiol?
Prolaktyna trochę ponad normę może tak zostać?
Na estradiol symex w tabletkach 12,5mg podpowiedzcie proszę jak się za to zabrać i po jakim czasie ponowne badanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 118 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3242
Masz takie estro po zarzyciu exe ? Czy jeszcze nie brałeś? Stan na chu.. i załatw sobie apteczne exe albo ari ,mam namyśli takie które osobiście wyniesiesz z apteki . Ja właśnie operowałem cyce po exe od dila ,taka była to apteka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7287
Smero30
Masz takie estro po zarzyciu exe ? Czy jeszcze nie brałeś? Stan na chu.. i załatw sobie apteczne exe albo ari ,mam namyśli takie które osobiście wyniesiesz z apteki . Ja właśnie operowałem cyce po exe od dila ,taka była to apteka.


Nie jeszcze nic nie brane, czekam na wskazówki ile wrzucić aby zbić estro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hgh jak szybko wplywa na wzrost igf

Następny temat

Odblok po propie i cos na estrogen

WHEY premium