SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka dieta???????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
Witam!

Proszę o pomoc w doborze rodzaju diety. Na siłownię chodzę od 3 miesięcy. Mam 186 cm wzrostu, ważę 88 kilogramów, 26 lat. Od tygodnie dodatkowo 2 razy w tygodniu basen i jeśli pogoda dopisuje rano to biegam tak koło 2 km (na razie na więcej kondycja nie pozwala). Biceps kolo 36 cm, na klacie ledwo widać zarys cycka, za to kawałek brzucha jest, tragedii nie ma bo pół roku temu schudłem 10 kilo na diecie białkowej (tak wiem ze jest ona bo bani, ale jakoś pomogła, ale nie o tym teraz), lecz trochę tłuszczu jest. Moim celem jest oczywiście zwiększenie masy mięśniowej. Więc jaką dietę powinienem wybrać? Na masę? Nie potrafię obliczać zapotrzebowania na kalorie, % udziału tłuszczu itd, chociaż dużo o tym czytałem na tym forum. Jednym z głównych moich problemów w odżywianiu na pewno stanowi chleb, którego jem bardzo dużo. Rano po przebudzeniu kawa, w pracy 4 podwójne kanapki (8 kromek chleba krojonego) z białego chleba, przeważnie z jakaś wędliną i serem żółtym mniej więcej co 2 godziny. Po pracy obiad, z tym różnie, zależy co ugotują. Czasem ziemniaki, mięso i surówka, innym razem zupa lub ryż warzywa i pierś na parze. Między obiadem a kolacją jogurt z siemiem lnianym i otrębami. Na kolację np parówki i znów ten chleb ;/ Słodyczy prawie wcale nie jem. Cukru używam niewiele (słodzik)

Proszę o jakaś poradę, jaką dietę zastosować.

PS. https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html
To przeczytałem uważnie postaram się stosować


Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zalać sie

Następny temat

Dieta na masę - ektomorf

WHEY premium