SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka dawka testosteronu będzie odpowiednia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 414

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

94

Wzrost

176

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Kilka lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ponad 3k kalori

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Kilka cykli na samym testosteronie

Opisz swój plan treningowy

Trening siłowy

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Rok pauzy

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

20

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tycia

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

2000

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 104 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 916
Witam

Wróciłem do treningów jakoś na początku tego roku i trenuje 4xtyg aż do dzisiaj systematycznie.

Mam testosteron enanthate 300mg

Od dwóch miesięcy wbijam testosteron 300e4d.

Doszły mnie wątpliwości czy to nie jest przypadkiem za dużo bo ja nie potrzebuje brać dużo testosteronu nie jestem na jakimś dużym poziomie zaawansowania

Czy taka dawka jest dobra? Z starej szkoły wiem że 250e4d to na pierwszy cykl każdy leci a co dopiero Ja gdyż to mój 3 cykl. Pozdrawiam



Zmieniony przez - maselko4 w dniu 2023-06-08 17:36:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5794
maselko4
Rozumiem jeszcze trochę tylko zwiększę objętość i pomyślę o redukcji :D


Pamiętaj że jak już się tak porządnie zalejesz to ta redukcja może później trwać nawet rok i wtedy na bank to odpuścisz ale to oczywiście twoja sprawa nie każdy musi chodzić z kaloryferem i to jest piękne w tym procesie-wolność :D
a i off topic on topic jak nosisz mniej fatu to i tolerujesz więcej testosteronu więc bonus
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
250 - 300 mg to już większej różnicy nie będzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 104 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 916
Czyli normalny amator może bić te 300e4d bo na grupie na Fejsie ludzie się srają że to pół gieta tygodniowo że to bardzo dużo i nie zdrowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94635 Napisanych postów 364614 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669591
jak wyniki badań? zostan na dawce na ktorej lecisz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
.


Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2023-06-08 19:18:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 104 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 916
O dziwo estro mam w normie bez używania AI. Za miesiąc wracam do Polski i robię cały komplet badań od a do z
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94635 Napisanych postów 364614 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669591
z takim bf to chyba redukcja by sie przydała

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 104 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 916
Przydała by się ale odpuszczam narazie sobie redukcję nie zależy mi aktualnie żeby mieć odsłonięte mięśnie tylko na jak największej masie i sile. Myślę że redukcja wpadnie dopiero wtedy kiedy zacznę podnosić naprawdę duże ciężary :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
Czyli nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 104 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 916
Dlaczego tak uważasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
Z duża tkanka tłuszczowa budujesz jeszcze więcej tkanki tłuszczowej . To takie błędne koło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol a Clomid u kobiet

Następny temat

Maximus czy elephant

WHEY premium