SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anastrozol - jaka dawka na uderzenie w e2 (6-ty tydzień)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 609

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

100

Wzrost

189

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

115

Obwód uda

90

Obwód talii

BD

Staż na siłowni

4 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B 250, T 100 W 400

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Obecnie Pierwszy cykl

Opisz swój plan treningowy

Push Pull Legs

Cel cyklu

Podciągnięcie słabszych partii (niesymetrycznych do reszty) przy nabraniu masy

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Obecnie Pierwszy cykl

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

BD aczkolwiek wydaje mi się że powyżej 20

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Do tycia

Stan zdrowia

Hiperkifoza i sine zimne dłonie

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

BD

PPM (podstawowa przemiana materii)

2200

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

BD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 152
Dzień Dobry. Witam wszystkich. Chciałbym zasięgnąć rady doświadczonych kolegów z forum w sprawie analizy wyników badań i zbiciu estro które wyskoczyło 2.5x ponad normę. Jest to mój pierwszy cykl. Jestem po 10 strzałach długiego teścia (nie biorę nic więcej) e5d - tzn tak jeśli wbijam się we wtorek to następny w sobotę. Mam pod ręką Anastrozol i nie wiem jak to ugryźć jeśli chodzi o dawkowanie i częstotliwośc. Dodaje wyniki badań jeśli będzie to pomocne w diagnozie. Z góry dziękuję i Pozdrawiam wszystkich dla których szeroko pojęta siłownia oprócz powiększalni jest również azylem dla psychiki.

Ps
Zamieszczam temat raz jeszcze gdyż wcześniej nie wypełniłem ankiety a nie wiem jak ja dodać już po opublikowanym poście.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 152
Chciałem wrzucić zdjęcie ale nie widzę takiej opcji ( słaby w internetach jestem) więc opisze produkt. Biało pomarańczowe opakowanie
Rx
ZyhCG(HP)(SK)
5000IU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364359 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668901
Daj 2 dni po tabsie następnie 1/4 co 2 dni
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 152
Dziękuję za odpowiedź. Czy po dwóch dniach te ćwiartki co drugi dzień mam brać do końca cyklu? Wiem że trzeba to sprawdzić badaniami i tak zrobię aczkolwiek tutaj z badaniami jest trochę ciężko i nie wiem czy uda mi się je wykonać w odstępie następnych 2 tygodni aczkolwiek do miesiąca na pewno. Stąd moje pytanie czy biarac ćwiartkę co drugi dzień przez cały czas będzie e2 trzymany powiedzmy w bezpiecznych ryzach do czasu kolejnych badań? Czy jeśli e2 już tak wystrzelił to rozumiem, że będę go musiał zbijać regularnie. Jestem w 7 tygodniu i planuje minimum kolejne siedem. Mam również pod ręką Masteron długi - myślałem czy aby nie dodać lecz zdecydował ze me pierwszy cykl to jeden środek jest wystarczająco - Czy aby rozsądnie? Czy jednak warto dodać. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364359 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668901
Ciężko powiedzieć ,ale plus minus powinno byc dobrze
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
A tak poza tym, bicie we wtorek a potem w sobotę to e4d xd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 152
Czy uważasz, że to zbyt duża częstotliwośc jak na pierwszy kontakt z SAA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Jest ok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 152
Chciałby zapytać o cos jeszcze. A propos areobow. Robię je po każdym treningu tj 40monut (20 minut schody i 20 minut bieżnia czasami 30 do 10) . Czasami po areobach czuję się taki flat, jakby zeszło ze mnie wszytsko. Teraz zacząłem robić tak że po treningu wcinam banana i pije około 10/15 gr EAA lub samej Leucyny i dopiero areoby. Zauważyłem różnice. Ale chciałbym spytać czy po ciężkim treningu 40 min areobow jest wskazane czy nie? Niestety w dni odpoczynku nie mam jak iść na siłownię. Ćwiczę 5 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Jeżeli robisz masę lub siłę to aeroby w dni nietreningowe ponieważ jedno z drugim się gryzie
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 152
Pociągnę jeszcze jeden temat drodzy koledzy. Jestem w 7 tygodniu pierwszego cyklu enanem E4d. Pytanie o hcg. Mam w lodówce lecz nie wbiłem jeszcze żadnej jednostki. Z jakiegos niewyjasnionego powodu boję się tego hcg. Planuję cykl hmmm minimum 14 tygodni. Czy jest konieczne abym wbijał teraz w trakcie cyklu czy wystarczy kiedy zrobię to jak będę schodził z cyklu podczas PCT. Obawiam się że odpowiedź jest oczywista że muszę wbić asekuracyjnie już teraz i jeśli tak jest to czy mogę poprosić o instrukcje bezpiecznego dawkowania tego sprzętu. Bo od szukania informacji nabawilem się bałaganu w głowie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364359 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668901
Jakie masz to hcg ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpływ Testosteronu na męzczyzne

Następny temat

Źle przemyślany doping, jak zacząć od nowa

WHEY premium