SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka Kreatyna ? Ale...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 801
Witam, mam pytanie jaką polecacie kreatynę na początek ?

Od razu dodam że mam mały problem z opryszczką (sporadyczne pryszcze) i właśnie tutaj pojawia się problem - poszukuję czystej kreatyny w przystępnej cenie, słyszałem że witamina B12 która też jest w niektórych kreatynach źle wpływa na cerę.

Także proszę o w miarę czystą kreatynę za nie duże pieniądze i aby była możliwość kupna na początek np. 30 kapsułek do sprawdzenia czy mnie nie wysypie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
no to szukaj czegoś co dają w blistrach
każda kreatyna znanych firm się nada
omijaj 'krzaki' i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 801
Może OLIMP Creatine Mega Caps ? Czy lepiej by było coś droższego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402696
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jak chodzi Ci o najczystszą formę to musisz wybierać z certyfikatem creapure
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Creapure_Monohydrate_Powder-opis26088.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 801
A jak myślicie ile dzienni muszę wypić wody ? Wystarczy 3L ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402696
powinno wystarczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 801
Jak myślicie czy lepiej kupić https://sklep.sfd.pl/Olimp_Creapure_Monohydrate_Powder-opis26088.html czy może pozostać na OLIMP Creatine Mega Caps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Mozesz kupić blister mega caps 30 sztuk i zobaczysz czy rganizm dobrze reaguje tzn czy nie wyskakują syfki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 801
Tak też zrobię kupie 30 kap. olimp o zobaczymy ;] Może się jeszcze poprawić stan cery z faktu tego że będę pił tyle wody :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1558
na mnie ta kreaatyna olimpu mega caps nie zadzialala, ale to juz na kazdego inaczej oddzialuje. troche sily i to wszystko, ale masa stala, moze troszeczke dala rade... ale skoro doradzaja Ci to bierz ta :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs POKAŻ SWÓJ BRZUCH by TREC !!

Następny temat

BCAA gdy pracuje

WHEY premium