SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zwiększyć objętość ręki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
Siemanko!
Jak zwiększyć objętość mojego bicka bez napinania? Z napinaniem wygkąda przyzwoicie no ale bez to chudziutko.
Mam 179cm wzrostu i ok. 61kg ważę, wiem bardzo mało. Myślałem nad gainerem, lecz nie wiem jakiego wybrać jeżeli chcę powiększyć objętość ręki bez napinania. Wybierać z większą ilością białka (powyżej 20g ) czy mniejszą?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym polecał ćwiczenia na biceps ale może niech ktoś bardziej doświadczony się wypowie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Odpowiednia dieta plus trening calego ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja do cwiczen na biceps dodałbym cwiczenia na triceps, i odpowienie odżywianie, od gainera Ci nie urosnie, prędzej się brzuch powiększy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
kup bandaż i owiń nim bicepsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
Robię całe ciało, mam plan 5 dniowy. Bicepsa robię 2x w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Najlepiej w dziale trening albo junior wrzuc ten swoj plan bo moze przetrenowany ten biceps jest. Zreszta przy tej wadze to on duzy nie bedzie musisz diete ulozyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
Ciężko będzie z dietą. Na bicepsa mam tylko we wtorek hantle i gryf i w piątek to samo więc przetrenowany raczej on nie jeset. I od gainera nic mi nie urośnie? No wayy. Musi coś urosnąć :D będę się pilnował z jedzeniem, bez czekolad itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Gainer to jedzenie tylko gorszej jakosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
gainer nie zastąpi Ci diety, może ją jedynie uzupełnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LoockerPL
Ciężko będzie z dietą. Na bicepsa mam tylko we wtorek hantle i gryf i w piątek to samo więc przetrenowany raczej on nie jeset. I od gainera nic mi nie urośnie? No wayy. Musi coś urosnąć :D będę się pilnował z jedzeniem, bez czekolad itp.

Jak ciężko z dietą to nici z bajcepsa. Mięśnie rosną od jedzenia a nie od odżywek!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łączenie spalaczy

Następny temat

P.O.M.O.C

WHEY premium