SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zmienić trening ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
staraj sie zwyczajnie nie pozwalac by metabolizm zwalnia zbytnio...

tzn.. nie przyzwyczajaj oganizmu, przeplataj okresy niskiej kalorycznosci /ponizej zapotrzebowania/ okresami optymalnej kalorycznosci /na poziomie zapotrzebowania/ np 4 tyg na 'minusie' 1 tyg 'na zero' ewentualnie 'na niewielkim plusie'
mozesz tez zonglowac kaloriami w krotszym okresie czasu np pieciu-dziesieciu dni.. jak Ci wygodnie.. kalorycznosc na dany okres rozbijasz na dni w sposob nierownomiernie.. np przez dwa dni 80% kolejne dwa dni 120% etc..

dodatkowo trening interwalowy/aerobowy powinien zrobic swoje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
pewnie jak zwykle i w tym przypadku można różnie zareagować na podobne dzialanie
ja - od dwóch miesięcy na diecie redukcyjnej(- ok.400kcal)+ aeroby + siłownia -zmienia mi się widocznie sylwetka, pare kilogramów i centymetrów mniej; pojechałam na narty do Włoch, nie oparłam się pysznym makaronom , zapotrzebowanie kcal w okolicach +-0 (dużo jazdy na nartach) i po powrocie 1-2 kg do przodu, obwody minimalnie, ale też w górę
teraz znowu - 400 kcal + siłownia i dochodzę do siebie
pozdrawiam

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
gruba1,ale na narty to na tydzień conajmnmiej przypuszczam, a tu raczej chodzi o jeden dzień + na kilka dni -,więc to co innego.
Vegas,mam problem z tym,dziś miałam dodać kalorie,ale nie jestem w stanie tyle zeżreć i w rezultacie jeden posiłek musiałam zastąpić sałatą, nawet białka wypic nie mogłam. a nie dowaliłam jakoś dużo,ok.250kcal... następnym razem spróbuję 100 dodac po trochu do kazdego posiłku.

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
Lara, V3gas proponuje: "...przeplataj okresy niskiej kalorycznosci /ponizej zapotrzebowania/ okresami optymalnej kalorycznosci /na poziomie zapotrzebowania/ np 4 tyg na 'minusie' 1 tyg 'na zero' ewentualnie 'na niewielkim plusie'
mozesz tez zonglowac kaloriami w krotszym okresie czasu np pieciu-dziesieciu dni.. "
mój przypadek się w tym mieści, martwi mnie to,że przytyłam, nie dla samego faktu obrastania w tłuszcz (bo zaczynam sobie z tym radzić), ale dlatego, że albo mam rozwalony metabolizm, albo żle policzyłam swoje zapotrzebowanie
a Tobie Lara zazdroszczę sylwetki, wiedzy i chęci ciągłego doskonalenia formy
pozdrawiam

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Zazdroscisz chęci???
Jak nie masz chęci to nie masz, po prostu jestes inna. Moze masz inne potrzeby i tyle.

Polecam https://www.sfd.pl/temat131286  - ale razem z moimi dopiskami.

Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2006-03-31 10:53:14

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7053
zazdroszczę Larze, która wydaje się być w świetnej formie - chęci do drążenia tematu i poszukiwania optymalnego treningu oraz diety
ale może nie wiem o czym piszę, w moim wypadku efekty przynosi najprostszy trening i najprostsze zasady diety polecanej na tym forum, może kiedyś też zacznę drążyć temat
a przytoczony post czytałam, czytalam, czytałam.... i nic
pozdrawiam

jestem w formie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
lara, najprostrzy sposob na dodanie kcal to np kapusta pekinska /poszatkowana/ + 2-3 lyzki oliwy z oliwek + 3 lyzki h2o + sos koperkowo-ziolowy knora + 1 lyzeczka zmielonego siemienia lnianego...

salatka ma ~200-300kcal /zalezy od ilosci poszczegolnych skladnikow/

zmniejszasz lub zwiekszasz ilosc oliwy by uzyskac pozadana kalorycznosc..

mozesz zjesc na jedno podesci, jako dodatek do posilku lub podjadac w ciagu dnia...

i najwazniejsza.. salatka ma genialny smak... nawet dla kogos kto nie lubi oliwy... poprostu jej nie czuc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966


łoooo,genialne, uwielbiam kapustę pekińską i oliwę z cytryną! faktycznie,nie wpadłam na to, że oliwa ma sporo kcal. kombinowałam raczej jakieś większe przekąski, a taka sałatka wchodzi jak woda i nie zapycha tak okropnie:)

Gruba1, dzięki za komplementy, faktycznie mam teraz masę energii i zapału do cwiczenia, jest to wynik...systematycznych treningów i dobrej diety, od dwóch lat, czyli od kiedy trenuję ściśle w/g planu i żywię się 'z sensem' przestałam chorować na depresję, która męczyła mnie przez 10 lat i chorować w ogóle - 3 przeziębienia na 2 lata, jedno zatrucie żołądka i jedna kontuzja (z głupoty) I jestem ogromnie szczęśliwa !!!

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966


przed treningiem:)

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
a przytoczony post czytałam, czytalam, czytałam.... i nic

LL bo to samo sie nic nie zrobi! To trzeba jeszce usiasc, przemyslec, co chcesz sama osiagnac i wziac sie do roboty. Od czytania postow nie schudniesz.

edit: Lara, nie wciagaj brzucha! hrhrhr BTW, jaki mialas %BF gdy zaczynalas?

Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2006-03-31 15:01:31

"Go ahead, make my day..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wódka a kalorie - ilość kalorii w wódce

Następny temat

Czy dobrze wyliczyłem???

WHEY premium