SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zdrowo przytyć?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 236
Nie obrażam się na rzeczywistość ani na nikogo, ani też nie chcę Ci niczego udowadniać, bo Ty się lepiej znasz na tych sprawach, niż ja. Po prostu jeszcze dwa lata temu ważyłam prawie 50km i mimo że biegałam (co prawda rzadziej, ale teraz też nie chcę robić jakiś kosmicznych sum km, po prostu chcę w ten sposób poprawić kondycję i spełnić marzenie, jakim jest start w zorganizowanym biegu), to niewiele przez to schudłam, może ok. 2kg, ale jak przestałam biegać, to właściwie kilogramy same wróciły.
Trochę mnie po prostu załamałaś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wiesz, nie jest tak źle by sie załamywać, tu wiele lasek ma jakiś problem, a akurat mała waga nie jest najgorszym
Tak już jest by coś zrobić ze swoja sylwetką , a rozmawiamy o mięśniach , trzeba dostosować do tego działania, najczęściej się coś poświęca, co nie oznacza że akurat na zawsze>
Jak się uda ci zbudować jakąś widoczną masę miesniowa będzie ona gęsta to wtedy szybko nie spadnie
Poza tym biegi ciągle organizują a ty jeszcze masz czas
Chcesz coś kombinować wypełnij ankiete i zrób sobie zdjęcia, nawet nie wiemy ile masz tłuszczu w tej chwili przy tej wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 236
Pewnie tak będę musiała zrobić, że bieganie odłożę na trochę później, jak chociaż odrobinę uda mi się przytyć... Niestety.
Ankietę uzupełnię dopiero w przyszłym tygodniu, bo nie mam aparatu na studiach, tzn. zostawiłam go w domu, a i metra też nie posiadam w tej chwili ;) a jak już uzupełnić, to całą, a nie później dopisywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mamy w dziale modelkę, olinkaz, ćwiczy ćwiczy ćwiczy.... i mozesz zobaczyć ile tych mięsni zbudowała, Chuda kobieta ma pod górkę z budowa mięśni podwójnie
https://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/pół_roku_str_44_88-t830206-s91.html
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie o tym planie treningowym?

Następny temat

Czy mogę wykonywać te ćwiczenia z zerwanym więzadłem?

WHEY premium