SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myslicie o tym planie treningowym?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1696
Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum. Otoż moja dziewczyna postanowiła mi potowarzyszyć na siłowni i się troche poruszać. przy czym schudnąc i poprawic troche swoją sylwetkę. 3 dni w tygodniu, (piatek,sobota,niedziela). miałoby to wyglądac tak:

Wszystkie ćwiczenie bez przerw z hantelkami do fitnesu. po 10 ruchów i takich 3 seri.

Piątek: bieganie na bierzni: 40 minut

Pośladki i nogi: leżenie na piłce gimnastycznej i unoszenie wyprostowanych nog na zmiane
przysiady z wypieciem posladkow w tyl,
wykroki,
prostowanie bioder w leżeniu. TO WSZYSTKO TO 1 SERIA



Ramiona: siedząc na piłce gimna. unoszenie ramion przodem w góre
-II- unoszenie ramion w gore bokiem
-II- unosznie ramion bokiem
-II- "boksowanie. TO WSZYTSKO TO 1 SERIA

Sobota: orbiterek 2 razy po 20 minut i rowerek stacjonarny 20 minut.

Niedziela: to samo co w piątek.

Co o tym zestawienu myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ma być szczerze czy miło?

Bardzo słabo to wygląda. W regulaminie naszego działu znajdziesz trening dla początkującej na siłowni pani

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1696
Dzięki Ruda za odp. czyli słabo ale nie najgorzej tak?? :) czyli mam rozumieć że zawsze cos tam da, jakies efekty beda za pare tygodni? :) ale skorzystam z Twojej rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Masz zrozumieć, że o tym , co wymyśliłęś lepiej zapomnieć i wziać sprawdzonego gotowca

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z teningiem

Następny temat

Jak zdrowo przytyć?

WHEY premium