SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zaplanować 2gi cykl kreatynowy ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
witam
jestem teraz na 1 cyklu kreatynowym.Wszystko mam zapiete ale efekty narazie słabe w sumie bo po 25 dniach poszło jakies 2 kg ale bedzie lepiej:)
Planuje juz nasteony cykl tak mniej wiecej we wrzesniu.
I tu mam dylemat.Bo załozyłem sobie ze najpierw zrobie 6-8 tyg cykl na cellpump lub creafusion a pozniej suplementacja stała przez 3-4 miechy zwykłym mono.Czy to dobry pomysł?Co lepsze cp czy creafusion i czy porcej 665g(cp) creafusion(500g) starcza na cykl bo na takie opakowania mnie stac wyłacznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Po obecnym cyklu zrob przerwe ok 2 miesiace i wystartuj z CP.

Jedno opakowanie 665g starczy na pelny cykl biorąc 2 dawki w dzien treningowy i 1 w dzien nietreningowy.

I narzekaj na male przyrosty, niektorzy robia 2kg w 2 miesiące

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
spodziewałem sie lepszych rezultatow ale coz.Moze bedzie lepiej.
Czym sie rozni creafusion od cellpump?Czy to inne rodzaje kreatyny?
I czy to dobry pomysł po cyklu z nimi jechac suplementacja stałą na mono?
Nie bedzie słabszego działania mono po dawce cellpump?
A za 2 miesiace ciezko cos zaczac bo wakacje nadchodza.Trzeba spalac tłuszcz ktory sie nazbierał a i nie pic w lato tez niełatwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
CP i CF nie wiele sie roznia, sa to stacki kreatynowe oparte na jabłczanie kreatyny. CP ma minimalnie wiecej jabłczanu i nizsza cene, skłaniał bym sie bardziej w jego strone.

Mozna jechac stale na mono ale tak czy tak po cyklu CP/CF proponuje zrobic przerwe minimum tyle ile trwal cykl i dopiero ruszyc znowu z cyklem kreatynowym.

Dzialanie mono z czasem slabnie i jego dzialanie to juz zalezy od tego ile przeszedles cykli na nim.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creapure pyruvate - dawkowanie

Następny temat

Która multiwitamina najlepsza ?

WHEY premium