SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząć/DYLEMAT

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
Pcoztyałem troche i w koncu chyba zrozumiałem >>ERO KREATYNY!!:) Chciłałbym jedynie brać te odżywki GAINER juz nawet znalażłem taką jedną >>> http://megapower.pl/product_info.php?cPath=40&products_id=84  << CZy ona sie nada na poćżatek ?NO i najważniejsze pytanie <b> Ile może mi kilo przybyc po takim Gaineru jak wyżej?? </b>

"(...)Ja się nie moge,stawszy sie żywiołem Wiecznym mych ogniów rozsypać popiołem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Po piersze w dziale Odzywianie zaloz temat, zeby Ci chlopaki diete zrobili. Potem do dzialu Trening zeby Ci powiedzieli jak masz trenowac. I zanim to zrobisz przeczytaj podwieszone arty, sa w kazdym dziale "Zanim zadasz pytanie- przeczytaj", zebys wiedzial co im powiedziec by mogli Ci pomoc.
Gainer to nic innego niz odzywka weglowodanowo-bialkowa z dodatkami(aminokwasy, witaminy i inne), to zaden cud, ma w sobie to samo co jest w zwyklym jedzeniu, bo jest zrobiony ze skladnikow spozywczych. Jezeli ktokolwiek sadzi ze na samych odzywkach bez diety mozna przytyc to moze sie powaznie rozczarowac. Tu masz link do artu Czarnego o gainerach https://www.sfd.pl/temat90018/ Porownaj sobie sklady, roznia sie jedynie iloscia wegli i bialka oraz dodatkow. Na poczatek proponowalbym Mass XXL firmy Trec. Jest najtanszy, polecany i dobrej jakosci, wszyscy go sobie chwala. Na tym stadium na jakim ty jestes nie ma znaczenia jaki gainer kupisz, bo nie odczujesz zadnej roznicy po zjedzeniu 5kg Mega Massa 4000, a 5kg Mass XXL, a zaplacisz duzo wiecej.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
W tym linku do gainerow zwroc uwage na wypowiedz Czarnego, mowi ktore gainery sa tanie, drogie, bardzo drogie. I na wypowiedz Bulmastifa pod koniec drugiej strony- wyjasnia tam pokrotce po co i dla kogo sa przeznaczone gainery oraz jak dzialaja.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
Sweeter wielkei dzieki za radyy.WIęc ten Gainer Mass XXL firmy Trec jest lepszy od OLIMP GAINER MCT 1000g tak?

"(...)Ja się nie moge,stawszy sie żywiołem Wiecznym mych ogniów rozsypać popiołem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
SOry sweter tyo było głup[ie pytanie :)Troche sie jeszcze wacham nad tym gainerem bo nieche zeby ze mnie sie jakiś PĄCZEK zrobił :) Ile tak mniej więcej moge sie spodziewać kilo po tym gainerze który Ty mi swter polecięłś>>tak jak napsiałeś 5 kg?PS.Obliczyłem ze ten gainer starczyłby mi na ok 14 dni..

"(...)Ja się nie moge,stawszy sie żywiołem Wiecznym mych ogniów rozsypać popiołem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Ja wcale nie twierdze, ze gainer ktory ty wybrales bedzie lepszy albo gorszy. Tylko sugeruje ci Mass XXL ale rownie dobrze moze to byc kazdy inny gainer. O ile sie orientuje jestes poczatkujacy wiec poprostu nie odczujesz roznicy na takim czy innym gainerze, przy takim samym stosowaniu i tak nabierzesz masy. Te drozsze gainery o lepszym skladzie sa jakby to powiedziec dla bardzo wymagajacych kulturystow, ktorych juz malo co rusza. Na poczatku wszystko dziala.

Mowisz, ze 5 kg gainera ma Ci starczyc na 14 dni, jakim sposobem? Powinien starczyc przynajmniej na 2 miesiace. Gainer bierzesz w dawkach okolo 50 gram. Wyczynowcy biora go 3 razy dziennie, ale moim zdaniem nie mozna opierac swojej diety wylacznie o odzywki. Najlepiej byloby gdybys bral 50 gram miedzy pierwszym i drugim posilkiem oraz jakies 30-45 minut po treningu- mowie o dniu treningowym. W dni nietreningowe wystarczy pomiedzy 1 i 2 posilkiem.
Widzialem, ze zalozyles temat w odzywianiu i qazar skierowal Cie do podwieszonego arta. Rozumiesz mniej wiecej z ta dieta o co chodzi? Czegos nie wiesz to pytaj.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Mass XXL jest poprostu najtanszy jesli chodzi o cena/kg. Jesli masz wiecej pieniedzy to oczywiscie mozesz mozesz kupic cos innego.

A jak boisz sie otluszczenia to mozesz wybrac cos tzw bulka(rodzaj gainera ze stosunkiem wegli do bialka 1:1- mniejwiecej). Bo jak zapewne wiesz tyje sie od weglowodanow, natomiast duze ilosci bialka wskazane sa w diecie na rzezbe. Taki przecietny hard gainer ma w 100 gramach 15-25 gram bialka i 70- 80 gram wegli. A bulk pol na pol. Ale najlepiej spojrz na siebie w lustrze i ocen czy masz tendencje do tycia czy nie. Takim bulkiem jest np Profi Whey Mass Z Olpimpa. Inne firmy tez maja bulki, ale nie interesowalem sie.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
Sweter źle mne zrozumiałeś chodziło mi o to ze 2000g mi wystarczy na ok 13 dni <<jka będe dawkował tak jak jest zaleceane czyli po 150 g dziennie ,a 5 kg to chodziło mi tu o to czy tyle wagi mi przybędzie>

"(...)Ja się nie moge,stawszy sie żywiołem Wiecznym mych ogniów rozsypać popiołem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Producentowi zalezy, zebys zjadl ten gainer jak najszybciej i kupil nastepny. Naprawde to 100 gram w dni treningowe i 50 gram w dni nietreningowe jest wystarczajaca. Ale jezeli nie masz mozliwosci jesc regularnie w trakcie dnia no to jak uwazasz. Generalnie chodzi o to zeby zjesc tyle kalorii dziennie ile masz zalozone w diecie.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12342
Na początek przy tej masie zainwestuj (zaraz po odpowiedniej diecie ofkorzz) w gajnera, na początek dobry bedzie vitalmax gainer1 (4500g za ok.105zł), ale to nie jest reklama i wcale nie namawiam do tego wyboru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to brac???

Następny temat

Gainer i białko a leki...

WHEY premium