SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząć/DYLEMAT

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
Pierw chcialem sie przytiwtać z uzyktownikami tego forum :)A więc: chcialem zacząc brać kreatyne>>kolega powiedizał mi ze najlebiej brać ją z węglowodami>>na dodaktek ja jeszcze bardzo mało waze bo zalediwe 58 Kg(sam niewiem ile mam wzrostu ale tyle co średnio kazdy 17 latek)Poszperałem troceh w necie i znalałzem odpowiendie mi odżywkii teraz mam dwa problemy a wieć PIERWSZY co myślice o >>>
DRUGI znalazłem taką o to kreatyne>>[url]http://megapower.pl/product_info.php?cPath=31&products_id=68[/url]  + [url]http://megapower.pl/product_info.php?cPath=32&products_id=106[/url]  //// >>jeśli na forum nie mzoan zamieszczac takich linków to sory i neich admin je usunie

"(...)Ja się nie moge,stawszy sie żywiołem Wiecznym mych ogniów rozsypać popiołem"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Zdecydowanie za wczesnie na kreatyne dla ciebie kazdy Ci to powie. Na poczatek dieta, odpowiedni trening. Za odzywki chwytaj sie jak bedziesz mial odpowiednio zbilansowana diete. Poczytaj sobie podwieszone tematy w Odzywianiu i Treningu. Z pewnoscia spece pomoga Ci we wszystkim, zaraz ktos z pewnoscia wrzuci Ci jakies wazne linki. Na kreatyne jest poprostu za wczesnie. Juz predzej gainer jak sie uprzesz na odzywki. Chyba muszisz duzo przeczytac na poczatek, ale bedzie ok.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
hmmmmm dlaczego za wcześnie??? Ćwicze juz ok 2 miesięcy...

"(...)Ja się nie moge,stawszy sie żywiołem Wiecznym mych ogniów rozsypać popiołem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
no chocby dlatego https://www.sfd.pl/temat86457/
i dlatego https://www.sfd.pl/temat130312/ w tym drugim temacie Grasik sie wypowiada, a jak Grasiczka mowi, to cale forum slucha

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
No i wypociny Quarta, bardzo dobry post https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=115458 

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
:/no widze ze jednak nici z kreatyny..Podsumowując po jakim starzu moge zacząc brać kreatyne??
Ps.a Teraz węglowodany moge brać?

"(...)Ja się nie moge,stawszy sie żywiołem Wiecznym mych ogniów rozsypać popiołem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
zacznij od ulozenia planu treningowego i diety a potem mozesz dokupic se jakiegos gainera

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Ogolnie chodzi o to, ze masz jeszcze stosunkowo mala mase miesniowa w zwiazku z czym gdybys hipotetycznie zrobil cykl, napuchlbys woda pare kilo, a po cyklu zostaloby ci 1 do 2 kilo z tego. Nielepiej jest poczekac z rok, zrobic jakas podstawe, zeby ta kreatyna miala gdzie dzialac, napuchnac woda z 8- 10 kilo i miec z tego po cyklu 4-5 kilo suchej masy miesniowej? Poza tym kazdy nastepny cykl kreatynowy dziala coraz slabiej, a kretka jest najmocniejszym dopalaczem srodkiem wsrod odzywek. Poki co zaczynasz i jestes w stanie sam robic postepy, przy zalozeniu odpowiedniej diety oczywiscie oraz niezbyt forsownego treningu. Wszystko w swoim czasie. Ja cwicze juz prawie dwa lata, przybylo mi prawie 20 kilo masy, 7 cm w lapie, a kreatyna- jest, lezy i czeka na pierwszy cykl. Ale jak teraz se walne kretke, to bedzie na co patrzec.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
OK to z kreatynądaje sobie spokój:)Teraz ten Gainer po takim paku OLIMP GAINER 1000mg ile kilo by mi przybyło>>bo wiecie boje sie zeby nie zrobil sie ze mnie jakis KLOPS:)
Ps.Jeszcze jedno pytanko co do kreatynki :) >>a jeśli teraz zapodałbym sobie JEDEN Cykl??

"(...)Ja się nie moge,stawszy sie żywiołem Wiecznym mych ogniów rozsypać popiołem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
"OK to z kreatynądaje sobie spokój:)"
"Ps.Jeszcze jedno pytanko co do kreatynki :) >>a jeśli teraz zapodałbym sobie JEDEN Cykl??"

badz konsekwentny

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Wiem zes sie napalil na kreatyne, ale mam tez wrazenie, ze nie czytasz lub nie chcesz rozumiec to co piszemy. Jezeli teraz zrobisz cykl kreatynowy to efekty beda relatywnie mniejsze niz bys ten cykl zrobil np za pol roku. Szczerze mowiac bylyby marne. Jak juz pisalem o krety trzeba miec jakas podstawe. Kreatyna pompuje miesnie woda, wiec jesli ma ona dzialac trzeba miec je rozwiniete.

Tu masz link do tematu o Udokumentowanych cykli kreatynowych moznaby powiedziec elity tego forum https://www.sfd.pl/temat120061/strona1/ Zwroc uwage, ze kazdy z dosc szczegolowo o swojej diecie i treningu i innych czynnikach. Pod koniec pierwszej strony jest wypowiedz Byka jest wazna. Slowem- aby myslec o kreatynie trzeba miec podstawe, diete, odpowiedni trening i wiedziec jak rosna miesnie.

Mi zajarzenie jak rosna miesnie, jak nalezy trenowac a jak nie, po co jest dieta(niech nie kojarzy Ci sie z odchudzaniem- my tu rosniemy) i regeneracja, zajelo rok. Wczesniej tylko myslalem ze wiem. I tak teraz robie jeszcze duzo bledow, ale jestem na dobrej drodze.
Pisz co Cie intryguje, co chcesz wiedziec, jakos naprostujemy cie na dobry tok myslenia

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to brac???

Następny temat

Gainer i białko a leki...

WHEY premium