SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wygląda Olimp?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3616
marmury

WIEM NIE TYLKO TYLE CO ZJEM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Qaziu - zawsze mozna podebrac troche pudelek z suplami czy cus

btw. szkoda ze na farmacje nie poszedlem bo bym se mogl pracowac w olimpie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
dietetyka to rozumiem co ma wspolnego ale awf chyba ze nie chodzi o prace w samej fabryce tylko wspolprace albo noszenie kartonow z suplami ale do tego nawet wyksztalcenia nie trza

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
masz na gandkism awf specialziacje dietety i supelemntacja w sportach silowych i kulturystyce, jak znalazl chlopie, wiec nie krec nosem jak ci tu plany zyciowe ukaldam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
szkoda tylko ze do gdanska mam do przejechania cala Polske ale to szczegol hrr dzieki za troske o moje dalsze zycie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
na awf jest zagdza sie

a ogolnie po skończniu AWF raczej kierunku Zdrowia publicznego - masz otwarte mozliwości dokształtu 1 rok i mozesz mieć technika zywienia, wynika to z faktu ze na awf mam od biochemi poprzez biomechanike, dietetyke i na ... CHEMI kończąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Dajcie spokój - marzeniem współczesnej młodzieży jest mieszać proszki? Ech... kupcie sobie Ostrowię, maltodekstrynę i jakieś witaminy z allegro, a wtedy możecie się zabawić w Olimpa mieszając w zaciszu swojego pokoju... Chyba nie sądzicie, że na te dziesiątki produktów w ofercie wszystko jest produkowane na miejscu (mam na myśli cykl od rolnika do np. gainera).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kre-Alkalyn i Creatine Malate

Następny temat

Zaklejony kod kreskowy obok hologramu

WHEY premium