SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak uważacie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Jak myślicie jak to jest ze stężeniem towaru we krwi i jak długo się utzymuje? Na przykład ktoś wali deke 200e7d przez kilka tygodni a potem robi odblok po około 3 tygodniach taki jest standard i wszystko gra ale co zrobić jeżeli wali się 400 i więcej według radjatorków stężenie towaru we krwi utrzymuje się dłużej niż standardowe 3tyg. co teoretycznie uniemożliwia odblok. Wiem , że jest półokres rozkładu ale chodzi mi głównie o obliczenia na kalkulatorkach wynika z nich ,że organizm potrzebuje więcej czasu na oczyszczenie się ze stafu przy większych dawkach. Jakie są wasze opinie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
cos w tym musi byc;F

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Chyba tMQ wrzucał taki link do kalkulatora.
Osobiscie robie cos takiego, ze w koncowej fazie cyklu przechodze na krótkie estry ~4/5 tygodni i stopniowo zmniejszam dawke. Przykładowo teraz miałem
1-4: 15/20/20/15mg Metax/ED
1-8: 250mg T.Enanthate/E5D
1-7: 200mg Nandrolon D./E7D
9-12: 100/100/75/50mg T.Propinate/E2D

I problem w zasadzie z głowy

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Ja też tak robie ale to nie jest odpowiedz na pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Posrednio to jest odpowiedz na Twe pytanie chyba cos tam było(juz nie pamietam, a nie chce mi sie wracac) co robic jak ktos wali 400mg i wiecej, a no tak, jasne wtedy po 3 tygodniach odblok moze byc nie w pore, dlatego tez rozsadnie by było konczyc cykl na którkich estrach, które ciagniemy 4-6 tygodni po długich i stopniowo zmniejszamy dawke np. 100/100/100/75/75/50mg T.Propinate wtedy mamy z głowy wczesniejsze 400mg nandrolonu i nie martwimy sie ta substancja,jedynie zajmujemy sie odblokiem biorac pod uwage sam testosteron propinate

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Poruszyłeś Alg bardzo istotną kwestię.Wielu układając pct nie zastanawia się nad tym.A przecież imo oczywiste jest że 400 mg dla przykladu tescia enanthate nie "skonczy" sie po 14 dniach tak samo jak 200 mg czy np 100 mg.Kiedyś SPICE poruszał ten temat ale jakoś nie doszło do konstruktywnych wniosków,fajnie jakby się teraz topik rozwinal

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9846
interesujacy temat i daje do myslenia

Jesteśmy niewolnikami SAA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Marcel rozumiem o co Ci chodzi ale ja zastanawiam się co się dzieje w organizmie kiedy dawka środka jest większa niż "standard" i kidey się odblokować bo uważam , że przy większej ilości organizm potrzebuje więcej czasu co przekłada się na póżniejszy start z odblokiem. Byłem na cyklu 350dd i 350entana (400dd i 500testa w pierwszym tygodniu) niestety w 4tyg. mocno zachorowałem i nie mogem kontynółować cyklu , załadowałem w piątym tygodniu testa i czekałem na odblok - zaczołem go 3tyg po ostatnim szocie testa i 4po ostatnim dd tak wynikało z radiatora.Co ciekawe waga mi nie spadał chociaż nie ćwiczyłem i nie ładowałem kolejnych strzałów dlatego doszedłem do wniosku , że na większych dawkach towar dużej siedzi w organiżmie.Oczywiście nie zakładam że tak jest na 100% dlatego chętnie poznam wasze opinnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
ja nie robię tych standardowych odbloków po ilus tam dniach, tylko wg kalkulatora, jak stęzenie srodka spada prawie na zero to zaczynam odblok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Najlepszym rozwiazaniem byloby robic codzienne badania krwi przed planowanym odblokiem...

Osobiscie staram sie odczytac reakcje organizmu podczas spadku hormonow(ogolnie zle samopoczucie,sennosc,brak ochoty na trening,itp)i wtedy przystepuje do PCT.
Doszedlem do wniosku iz podane na roznych stronach wartosci liczbowe ktore okreslaja czas rozpoczecia odbloku sa lekko zawyzone-bynajmniej dla mojego organizmu.Podejrzewam ze przywedrowaly one zza oceanu gdzie dawki saa uzyte podczas cyklu sa niewatpliwie wyzsze od stosowanych u nas w standardowych cyklach.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1180 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20459
http://www.roidcalc.com/ 

boso ale w ostrogach...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prolo+ ??

Następny temat

cykl

WHEY premium