SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to zrobic?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
czemu facet moze miec 10kg nadwagi, chlac, palic i sport ogladac w telewizji, a kobieta jak ma lekkie kragloasci to juz jest "nie do grania"?


Moze to zabrzmi dziwnie, ale jako facet sog za te wypowiedz (jesli wejdzie, jak nie to w przyszlosci). Wiekszosc "prawdziwych facetow" wymaga od kobiet rzeczy na ktore sami nigdy nie beda potrafili sie zdobyc i to mnie drazni, ale to z reguly niedorowiniete gnoje. Niestety tak natura wyposazyla mezczyzn, a dokladniej 99% z nich. Ale zawsze jest jeszcze ten 1% i zycze wam drogie panie, zebyscie mialy na swojej drodze dane ktoregos z tych "odszczepiencow" spotkac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
No właśnie. Dlaczego to tylko My Kobiety mamy sie katować na siłowni, w fitnesie. Dla Waszej przyjemości. Większość Facetów ma przecierz gdzieś Swoją nadwage. A My co mamy być Wam wdzięczne, że spojrzycie na Nas wtedy łaskawym okiem, weźmiecie do domu, zarobicie kase na Nasze potrzeby??

Kazaja - dobrze mówisz. Mam nadzieje, życze Ci bycia takim odszczepieńcem. Wiele Kobiet będzie Cię lubiło za to.

Nie lubie facetów mówiący "Zrzuć pare kilo, bo wygladasz jak ..... " A sam w tym czasie siedzi przed TV, pije piwo i je Bóg wie ile kalorii Do roboty Panowie, nie wymagajcie od Nasz czegoś, na co Sami nie możecie się zdobyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
W tym temacie jestem "odszczepiencem". I dobrze mi z tym. To na prawde dziala na kobiety. wystarczy 10 minut rozmowy. Nie wiem, moze mialem sie urodzic kobieta Ale jest tez druga strona medalu. 90% najbardziej wrazliwych i konkretnych facetow to niestety (dla kobiet ) geje. Sam nim nie jestem (na szczescie, tfuu), ale znam kilku i nawet bylem ostatnio z kolezanka w pewnym lokalu dla ludzi odmiennej orientacji w Lodzi. I powiem wam, ze takiej kultury nie widzialem dawno I mowie powaznie. Goraco polecam . Ale najlepiej z osoba towarzyszaca odmiennej plci, to wcale nie jest zle widziane. Dobra ide spac, bo juz zaczynam majaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2018
Moj login jest powstal od imienia MILENA, tak nazywaja mnie znajomi. Zadnych podtekstow prosze nie tworzyc :P:P

Kazajadziewczyna, ktora bedzie Twoja wybranka serca to dziewczyna niezwykle szczesliwa! Nie po raz pierwszy spotykam sie z taka opinia, ale stwierdzam, ze ten "lepszy gatunek mezczyzn" wymiera... Jezeli mysla, ze dziewczyny szukaja niewiadomo jakich facetow to zle to o nich swiadczy. W dzisiejszym swiecie kobieta szuka mezyczyzny, ktory bedzie ja kochal za to, jaka jest, a nie za to jak wyglada...
Pytanie - ktory z Was chcialby umawiac sie ze sliczna a pusta dziewczyna? Nio... chyba, ze poprosicie ja o to, zeby nic nie mowila i bedziecie napajac sie jej pieknem... :P Dobra jestem, nie? :P

Musze jednak przyznac, ze faceci maja rowniez pozytywne cechy, ktorych nam - kobietom - brakuje. Nie plotkuja i sie nie kloca!

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Musze jednak przyznac, ze faceci maja rowniez pozytywne cechy, ktorych nam - kobietom - brakuje. Nie plotkuja i sie nie kloca!
Tu się nie zgodze. Pracuje z 45 Facetami i nikt tak jak Oni nie plotkuje

Co do wymierającego gatunku Mężczyzn- masz racje, jest ich coraz mniej. Większość Facetów woli miec partnerkę,z którą mogą sie wszędzie pokazać, pochwalić przed kumplami. Na szczęście sa tacy, dla których piekno wewnętrzne ma większe znaczenie Ja też szukam Mężczyzny, z którym na stare lata będe miała o czym pogadać, bo uroda i tak przeminie. Jaka by nie była za młodu

A jak tam Twój trening ?? Samozaparcie jest ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
widze ze fajny temacik sie zrobil mezczyzni napewno sa mniej obowiazkowi od kobiet ale nie tak gadatliwi a moim zdaniem dziewczyna nie powinna byc o tyle ladna o ile inteligenta bo po co miec ladna laske z ktora sie nie pogada tylko pomiliczy zeby pokazac sie z nia wsrod znajomych (bezsens) lepiej miec dziewczyna z ktora sie rozmawia i nigdy nie idzie sie nagadac i do tego sa takze darmowe wekeendy w TP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
Minelka, wiem Ale dzieki. Wciaz szukam

A co do plotkowania moje panie to wiekszosc facetow bije Was na glowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
My plotkujemy nieeeeeeeeeeeeeeeeeee

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
No czyli dwóch już się przyznało do plotkowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
Ale to chyba nic zlego i nic dziwnego: po prostu tak sa ludzie skonstruowani, ze chca wiedziec, i plec nie ma tu znaczenia. Tylko mezczyzni tak narzekaja na plotkarstwo kobiet, ze te juz chyba uwierzyly, ze to ich wylaczna cecha. Ale wystarczy popracowac w duzym skupisku ludzi, by zobaczyc, ze to bzdura. Jest za to wiele innych cech rozniacych kobiety od mezczyzn, ale chyba nie o to chodzi w tym temacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rywalizacja i współzawodnictwo

Następny temat

Jaka waga skoczka spadochronowego??

WHEY premium