SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak silownia i Sport zmienily moja psychike. Wady i Zalety. Moja historia. :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Pech w tym ze ,, mlodzi " zawsze wszystko wiedza najlepiej do czasu az im cos sie spiepszy wtedy pretensje do swiata. na szczescie to juz za mna.

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam inne zdanie. To kontuzja, zmieniła twoją psychike. Gdyby nie zerwane ACL byś dalej trenował, i załóżmy że byś osiągnął sukces czyli mistrzostwo. To co podobny post byś napisał? Ha, oczywiście że nie, byś tylko był dumny z tego ile wyrzeczeń kosztowała Cie droga do celu i nie załował byś.

Takie moje zdanie na Twój temat.

Przeczytałem całość, żeby nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
hehe wiem zdaje sobie sprawe z tego ze gdybym osiagnal to na co pracowalem i zdobywal bym wiecej i wiecej coraz bardziej bym sie w to zaglebial ale niewiem jakbym myslal bedac w tej pozycje natomiast wiem jak mysle teraz a co by bylo gdyby to chyba niema znaczenia bo nie bedac w tej sytuacji chyba nikt nie moze gdybac co by czul. trzeba to poczuc Takie i moje zdanie :p ale masz duzo racji

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 413 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2540
Moim zdaniem za mocno poświęciłeś się sportu, przez to straciłeś najbliższych ale ta poważna kontuzja dała Ci widocznie do myślenia. Moim skromnym zdaniem powinieneś być z siebie dumny że masz tak silną psychikę i nieustannie dążysz do celu, ale uważaj żeby znowu chęć bycia najlepszym Cię nie omamiła. Wyzdrowiej i bierz się do roboty
Pozdrawiam i życzę Ci żeby operacja się udała i żebyś znów osiągał co raz to nowe sukcesy ale nie zapominaj o najbliższych bo sport to piękna rzecz ale to nie wszystko!

SOG Ci się jak najbardziej należy

SOG za pomoc mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4646
Pamiętaj, że możesz mieć w życiu wszystko, być najlepszym w czymkolwiek chcesz, mieć pełno $$$ ale ... jeśli nie będziesz miał rodziny która Cię wspiera, dziewczyny która jest z Tobą w złych i dobrych chwilach z którą możesz porozmawiać i być blisko,bo może będziesz z nią do końca życia i z nią będziesz dzielił swoje sukcesy, kumpli z którymi od małolata biegałeś po ulicach i grałeś w piłkę. Jeśli nie zadbasz o najbliższych będziesz nikim, będziesz pusty w środku i nigdy tego nie kupisz za żadną cenę bo tak sie nie da i prędzej czy później zejdziesz na dno. Pamiętaj miłość i wsparcie najbliższych bardzo łątwo stracić ale odbudować już nie jest tak łatwo, zresztą sam sie o tym przekonałeś. Dobrze, że zrozumiałeś to w tak młodym wieku.Super historia, możnaby z tego krótki film nakręcić, sog poleciał:) Powodzenia życzę i szybkiego powrotu do zdrowia oraz sukcesów :)

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910
PaDor ale głupoty wypisałeś z tą rodziną i kolegami , z wiekiem poznasz co to są koledzy :) , a tak z innej beczki to ci najbogatsi ludzie świata nie mają kolegów ani rodzin :) to są samsony ciągle im mało i nie interesuje ich nic po za 000 na koncie ;)
Jordino będzie dobrze ja znam ludzi co mieli rekonstrukcję sztucznym więzadłem i jada dalej zapasy i siłkę , czas leczy rany , trzeba być twardym a nie miękkim , trzymaj się , pozdro

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 215
wg mnie dobrze, że tak sie stało jak sie stało ; ))
historia niesamowita, przeczytałem całość i powiem że aż odczuwa się tą historie ; DD

pozdrawiam i SOG leci.

Zmieniony przez - Kulturysta1337 w dniu 2012-07-17 10:13:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46491
Zgadzam sie up :) , masakra jednym słowem , pozdro trzym sie chlopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
też przeczytałem, pamietam cie z galerii zdjec :P powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Dobry filmik wrzucił Jordino to zespołowych 3ymaj się ! powodzenia !

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Program "o siłowni" Polonia1

Następny temat

znawca, specjalista, ekspert?

WHEY premium