SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przytyć. Prosze o rady.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
Mam pytanie, bo chcę tutaj to obliczyć http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie  I np. jeżeli jem dwie bułki, to można to jakoś zaznaczyć ?? Bo zaznaczam bułkę to mi liczy że 100g. A ile mniej więcej dwie bułki mogą ważyć ? Czy mam dodać dwa razy bułkę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Zważ, albo poszukaj na necie, bo ja nie mam pojęcia. Chociaż raczej bułka nie jest zbyt udanym elementem dobrej diety, więc może ją sobie daruj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
a co byś proponował ?? wiesz no chodzi mi o jedzenie które mogę wziąć na uczelnie, raczej kanapki i bułki się tylko sprawdzają na wykłady hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Tutaj jest trochę pomysłów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
A jeżeli chodzi i picie piwa ? Nie żebym pił często, ale gdy ma się taką dietę na masę to można wypić np. jedno piwko ??. Ja po piwie mam bardzo apetyt więc będę mógł zjeść dużo więcej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Jasne, można, uważaj żeby nie przesadzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
Nie no luz :D. Dzisiaj już zjadłem pełen talerz owsianki na mleku i banana, a teraz wcinam dwie bułki ciemne z szyną drobiową i białym serem :D a do tego jeszcze jogurt :D. Następnie przyszykuje sobie ryż z kurczakiem i warzywami tak koło 14-15.

Trochę się za wziołem , wysłali mi już tego gainera. Może faktycznie jak się dużo je, to nie trzeba tego stosować. Ale będę miał motywacje że wydałem na to kasę więc muszę się trzymać diety haha :D

Zmieniony przez - KamilFan w dniu 2012-11-06 12:04:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + Nie Moge Nabrac Masy

Następny temat

Dieta do Sprawdzenia - Pomocy :P

WHEY premium