SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak postąpić w sprawie pobicia?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
drumm bas: niech idą siedzieć z twojego powodu lub z innych, to chwasty.



Doradca w dziale Combat/Samoobrona

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Posiedza wyedukuja sie i wroca. Coz kazdy kij ma dwa konce. Nie chce cie straszyc, ale mozliwe, ze sam sobie bata na pupcie krecisz.

Mess with the best die like the rest :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
hmmm mowisz ze sondowe problemy ma chlopak? no ja ostatnio tez takie mialem podszed jakis gosc i chcial zebym mu ankiete wypelnil czy sonde jakas nie wiem jak mu powiedzialem zeby *******lal to powiedzial ze bede mial teraz klopoty sondowe

co ci moge powiedziec to tyle zebys zmienil profil bo nie jest on zabawny i najlepiej o tobie nie swiadczy

chcialem tez po raz kolejny zwrocic uwage ze pies jest najlepszym przyjacielem czlowieka wiec niewiem czemu niektorzy ludzie uzywaja tego zwrotu na okreslanie funkcjonarjuszy policji mniemajac jakoby iz jest to okreslenie obrazliwe

to tyle w temacie bo wszystko juz zostalo powiedziane prawda jest taka ze jak ci goscie dostana wyrok w zawiasach to beda miali juz nasrane w papierach ty mozesz odpowiedziec za udzial w bujce zas uwazaj wtedy zeby tobie sie nie podwienela noga (za glosno muza itd)...

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
shnosnas do ciebie mam tutaj najwiekszy szacunek bo masz prawidlowe poglady.
Co do wluczenia sie po sadach to sie tak tym niemartw. Zgoda marna to przyjemnosc ale sie oplaca. Natomiast jesli sie oni nie stawia tak jak wyzej napisano to za 2 razem wsadza ich do paki (i niebedzie mialo znaczenia wtedy czy odebranie wezwania jest potwierdzenie przez pocztę).
A co do tego, że sam sobie szkodzisz w ten sposob (ktos tak napisal wyzej), to sie z tym oczywiscie nie zgadzam. Sam widzisz jak oni wymiekli teraz. Nastepnym razem sie nie odwaza nic zrobic bo beda wiedzieli, że ich zakablujesz a wtedy ich sytuacja bedzie juz o wiele gorsza.


Pozdrawiam!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Nie ma co ciezka sytuacja. Najpierw zastanow sie dokladnie co to za kolesie (napisales, ze ich znasz). Czy bardzo prawdopodobne, ze beda Cie potem nekali, czy raczej wrecz przeciwnie-nabiora respektu.

Ogolnie z policja jest ciezka sprawa. Jeden z moich znajomych wracal z matka na rowerach do domu i banda osiedlowych dresikow-cwaniaczkow poszczula matke psem. Koles tak sie w.****il, ze zaczal okladac tego co spuscil psa. Ale cala sytuacje widzial jego brat z okna i zadzwonil po paly (bal sie, bo jego brat byl jeden a przeciwnikow 5). Okazalo sie ze zaden z kolegow dresowi nie pomogl . I wlasciwie z poczatku nie mieli nawet za duzych pretensji. Ale jak przyjechali policjanci... Dosc jak powiem, ze potem cala rodzina musiala zmieniac miejsce zamiszkania, bo nie mieli juz spokoju (przez wezwanie policji wlasnie). Taki jest stosunek wiekszosci dresow do tych co wzywaja policje. Wystarczy miec nadzieje, ze u Ciebie jest inaczej (w co niestety watpie).

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z ich strony niemam sie co bać bo to są tacy co udawają cwaniaczków a naprawde to cioty,,,jeden z nich raz coś tam do typa w barze kozaczył a jak ten typ wstał i już chciał mu przy******lić to ten zaczoł przepraszać i jeszcze postwaił mu piwo.heh. Ja uważam że dobrze zrobiłem że zaraz po bójce poszłem na gliny bo niedoś że cała twarz poobijana,krew z nosa leci,kurtka porwana to jeszcze mi gorźili że mi w******lą pod blokiem jeszcze nie raz a jak poszłem na policje to zaczeli sie bać i potem chcieli przepraszać.Znam ich troche z widzenie i wiem ze jusz domnie niezaczną. Z dróhgiej strony przyznam ze pośpieszyłem się z tą policją ale żebym tam nieposzedł to chyba bym pod blokiem znów dostał. ******le ich,,niech mają to naco zasłużyli. Takich cwaniaków co zaczynają do innych bez większego powodu trzeba utęperować. Może ktoś sie zemną niezgodzi ale takich robi się coraz wiecej.Ostatnio jacyś inni pobili mojego dalszego znajomego że teraz w szpitalu lezy bo go skopali mocno.Jak takie cwaniaki bedą czuć sie beskarni to niebedą sie bać zaczynać do kogoś. pozdrawiam

<<<skacz skacz jak Adam Małysz>>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Grabej naucz sie pisac!




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chciałem tylko dodać że dziś przyszedł list z powiadomieniem że wczęto postepowanie w tej sprawie czy coś takiego i ze to jest 158 kk

<<<skacz skacz jak Adam Małysz>>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
ja bym na twoim miejscu postawil warunek ,1000 zeta od kazdego z oprawcow albo nie wycofujesz sprawy ,no coz zrobili ci kuku ,mogli sie zastanowic ,jak im zalezy to wydra kase nawet z pod ziemi.

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
"pod blokiem jeszcze nie raz a jak poszłem na policje..."

Drumm Bass naucz sie pisać!



Doradca w dziale Combat/Samoobrona

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WOREK "MICHALCZEWSKIEGO"

Następny temat

Palka teleskopowa

WHEY premium