SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak postąpić w sprawie pobicia?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
nie ma co oceniac ...kazdy ma swoje zasady, pamietaj tylko ze w oczach wielu stales sie smieciem

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
Shooter: takich BZDUR to w ogóle tu nie wypisuj, bo staniesz się pośmiewiskiem! Rozumiem, że napisałeś tak dlatego, że nie raz już zaczepiałeś niewinnych ludzi z twoimi kolegami i ich laliście po mordach i nie chcesz żeby ciebie ktoś na gliny zakapował? tak? A może masz już zawiasy, ale dalej cię korci, żeby napadać na ludzi? Nikt z poważnych tutaj obecnych forumowiczów nie potrzebuje mieć ŚMIECI, którzy napadają na ludzi za swoich znajomych.

Wniosek: albo jesteś niedowartościowany i masz mało znajomych, albo sam napadasz na ludzi.

A sugestie w stylu: "oni cię pobili, ale to ty powinieneś ich za to jeszcze przeprosić, bo to są dobre chłopaki" to zostaw na podwórko.



Doradca w dziale Combat/Samoobrona

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
shootr i M_F takich balkonowych kozaczków to ja w życiu się naoglądałem.
I nasłuchałem o nich też sporo.

Wiesz jak większość z nich zachowuje się jak ich za coś zawiną.
Próją się jeden szybciej od drugiego.

Chłopak poszedł na policję i dobrze zrobił Koniec.

A za takie teksty to można banika wyłapać.

Rudy kot w Combat/Samoobrona
Жил я с матерью и батей
На Арбате — здесь бы так!
А теперь я в медсанбате —
На кровати, весь в бинтах.

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopaki wiecie co? teraz ta sprawa sie strasznie zamotała.Mój kolega który był przytym był dziś na zeznaniach i mówił prawde jak było ale policjant zachowywał sie troche jak by mu niedowierzał ze tak naprawde było.Tamci co mnie pobili to powiedzieli że to ja zaczołem,że ich wyzywałem,że ich pobiłem i że jestem najgorszy rajzer na osiedlu.Normalnie jak sie dowiedziałem że tamci tak zeznali to tak sie wkórzyłem.Niewiem jak ludzie mogą tak kłamać,to jest ochydne co oni zorbili,wiperw mnie zaczepili i pobili a potem zeznają że to ja ich 2 pobiłem.To jest śmieszne,ja mam 16 lat a oni 18 i 20 ,,, i ja ich pobiłem? hehe i dotego jeszcze policjant mówił że każdego zeznania są inne. niewiem co z tego wyjdzie ale w poniedziałem policjant zadzwoni do mojej matki i powie co i jak dalej. Dodam jeszcze że plicjant mówił że to bedzie uznane raczej jako bujka bo jak też oddawałem pare ciosów a na koniec jak dostałem takiego strzała że niedałem rady nic zrobić to kolega mnie pomógł rozdzielić mnie z nim. Więc wychodzi nato że jak was kiedy napadną i bedą nap*****lać po ryju to nieoddawajcie ciosów,niebrońcie sie bo to bedzie uznane jako bujka. hehe takie polskie prawo

<<<skacz skacz jak Adam Małysz>>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
"shootr i M_F takich balkonowych kozaczków to ja w życiu się naoglądałem.
I nasłuchałem o nich też sporo.".. pochamuj moze kiciusiu takie wypowiedzi... znasz mnie zeby osądzac?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Moja niezbyt delikatna wypowiedź była reakcją na twoją równie "inteligentną".

Remis.

Jeżlei chcesz, skasuję wszystkie nasze wypowiedzi.

Rudy kot w Combat/Samoobrona
&#1046;&#1080;&#1083; &#1103; &#1089; &#1084;&#1072;&#1090;&#1077;&#1088;&#1100;&#1102; &#1080; &#1073;&#1072;&#1090;&#1077;&#1081;
&#1053;&#1072; &#1040;&#1088;&#1073;&#1072;&#1090;&#1077; &#8212; &#1079;&#1076;&#1077;&#1089;&#1100; &#1073;&#1099; &#1090;&#1072;&#1082;!
&#1040; &#1090;&#1077;&#1087;&#1077;&#1088;&#1100; &#1103; &#1074; &#1084;&#1077;&#1076;&#1089;&#1072;&#1085;&#1073;&#1072;&#1090;&#1077; &#8212;
&#1053;&#1072; &#1082;&#1088;&#1086;&#1074;&#1072;&#1090;&#1080;, &#1074;&#1077;&#1089;&#1100; &#1074; &#1073;&#1080;&#1085;&#1090;&#1072;&#1093;.

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
To bylo tylko moje zdanie. Jakie jest takie jest ale jest moje. Nikogo nie zmuszam do zmiany pogladow. Ale smiesza mnie odpowiedzi typu:

"Pewnie mieszkasz w jhakiejs melinie i nie masz prawdziwych kolegow".
Nic ci nie musze udowadniac bo twoim jedynymi przyjacielami jest myszka i monitor komputera. Smieszny jestes!

"albo jesteś niedowartościowany i masz mało znajomych, albo sam napadasz na ludzi". I ty sie smiesz nazywac doradca w sprawie Ulicy psycholog z ciebie marny!

Co wy wiecie o ulicy?Teraz to jestem pewien ze wiekszosc z was to z ulica maja tyle wspolnego co wyjscie po dyskietke lub program tv. Napewno nie jestem zwolennikiem napadania na druga osobe wbrew jej woli i kpie z takich ludzi co tak czynia. Ale uwazam sa inne bardziej rozsadne sposoby roztrzygniecia tej kwesti.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
Shooter przyjaciół mam więcej niż myślisz, ale i ja ciebie niemam zamiaru o tym przekonywać bo mnie to poprostu nie bawi. Natomiast co do ulicy to nie udawaj ulicznego psychologa bo nim nie jestes. A co do wychodzenia po dyskietke czy .....bla bla bla - to nie musze spedzac calego dnia pod sklepem żłopiąc piwo żeby wiedzieć coś o ulicy. Niewiem czy ty spedziłeś tyle czasu po za domem niż ja (no chyba że jesteś bezdomny).

Pozdrawiam!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Shooter pozwolisz, że pokuszę się o analizę twoich wypowiedzi:

1. Niektorzy sie nadawaja do zalozenia CONFI CLUB!

To wolny kraj. A zgodnie z obowiązujacym w nim prawem niepoinformowanie o przestępstwie jest zagrożone sankcjami.

2. Chcesz byc wysmiewany przez swoich kolegow?

Są różni koledzy

3. Chcesz aby zadna na ciebie dziewczyna nie popatrzyla?

Jeżeli uznajesz, że 100% kobiet zareaguje odrazą to niekoniecznie świadczy na korzyść poziomu twojej znajomości płci pięknej. Obawiam się nawet, że statystyczna większość pochwali wybór legalnej drogi.

4. Chcesz miec wiele nowych malo przyjemnych ksywek(kapus,konfi itd.)!!!

O mnie sąsiedzi kiedyś powiedzieli bandyta - uważasz, że to lepsze.

5. Chcesz byc niczym na swoim osiedlu?

Nie obronisz tej tezy, choćbys wyszedł z siebie. Dla mnie nikim sa Ci co go pobili. Jeżeli oczywiście dostał "za darmo"

6. Bedziesz tego zalowal do konca zycia. Wielu ludzi tego zaluje bo nikt nie chce sie z nimi zadawac. Bron boze jakbys sam kiedys trafil do pudla, koledzy juz sie toba odpowiednio zopiekuja:) Zasrales sobie i tak wiec bardziej nie musisz. Pozdrawiam i mam nadzieje ze zmadrzejesz kolezko

Nie jest to specjalnie traumatyczne przeżycie, więc nie wiem czego żałować.
Część z tych ludzi co to nie chcą się zadawać prędzej czy póżniej postąpi tak samo ze strachu, czy z wyboru mniejszego dla siebie zła.
A w pudle są nie tylko "ludzie" - różnie to bywa.

7. Nic ci nie musze udowadniac bo twoim jedynymi przyjacielami jest myszka i monitor komputera. Smieszny jestes!

I nie udowodnisz, bo to tylko internet - ANONIMOWOŚĆ rozumiesz. Każdy może szczekać. I każdy może być kozakiem. Oooogromnym bandziorem.

8. I ty sie smiesz nazywac doradca w sprawie Ulicy psycholog z ciebie marny!

O statusie na forum swiadczy całokształt "działalności" i głosy użytkowników. Nie on się tak nazwał tylko jego tak nazwano.

9. Co wy wiecie o ulicy?

A co ty wiesz? Bo sądząc po tym co napisałeś jesteś wyznawcą etosu twardziela - opartego na zasadach wzorowanych na "grypserze"
(Brakło mi jakoś słów to może to niefortunne zdanie).
Otóż moim skromnym zdaniem jest to dość idealistyczne podejście do życia.
Niekoniecznie się on sprawdza w "realu" - jak zresztą większość etosów.
Z bliska wygląda zupełnie inaczej. Każdy jest twardy - póki pod dupą sie nie zapali. A takich co to " nigdy nie pękają" to jest może z 10%. Na pewno nie więcej.

10. Napewno nie jestem zwolennikiem napadania na druga osobe wbrew jej woli i kpie z takich ludzi co tak czynia

A są osoby które mają wolę by na nie napadać? Tych co napadają trzeba izolować a nie z nich kpić.

11. Ale uwazam sa inne bardziej rozsadne sposoby roztrzygniecia tej kwesti.

Nie ma innych rozsądnych sposobów. Litośc nad sprawcą - może. Ale ja nie wierzę w nadstawianie drugiego policzka. Prawo jest po to by go przestrzegać.

A tak na marginesie - fakt, każdy ma prawo do własnego poglądu.
Ale wolność to nie mozność czynienia wszystkiego co sie tylko zachce.
A twój pogląd jest "nie po linii" z "regułami życia społecznego".

A na koniec - po ulicy nie chodzą tylko zakapiory i kozaki. 99% to normalni ludzie, którzy mają prawo do obrony lub których trzeba bronić.
I sposób obrony wybierają sobie sami.

I w związku z tym 99% uzytkowników forum to tacy właśnie ludzie

Pozdrawiam

Rudy kot w Combat/Samoobrona
&#1046;&#1080;&#1083; &#1103; &#1089; &#1084;&#1072;&#1090;&#1077;&#1088;&#1100;&#1102; &#1080; &#1073;&#1072;&#1090;&#1077;&#1081;
&#1053;&#1072; &#1040;&#1088;&#1073;&#1072;&#1090;&#1077; &#8212; &#1079;&#1076;&#1077;&#1089;&#1100; &#1073;&#1099; &#1090;&#1072;&#1082;!
&#1040; &#1090;&#1077;&#1087;&#1077;&#1088;&#1100; &#1103; &#1074; &#1084;&#1077;&#1076;&#1089;&#1072;&#1085;&#1073;&#1072;&#1090;&#1077; &#8212;
&#1053;&#1072; &#1082;&#1088;&#1086;&#1074;&#1072;&#1090;&#1080;, &#1074;&#1077;&#1089;&#1100; &#1074; &#1073;&#1080;&#1085;&#1090;&#1072;&#1093;.

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
Drumm bass napisal "bilismy sie" czyli chyba tego tez chcial, mogl spalic buty i by sie pewnie obeszlo. Wiec gdyby on ich pobil to na policje by nie poszedl? Zrozumie jakby straszyl ich policja poniewaz innej obrony by nie mial i tak jak pisali co niektorzy skonczylo by sie na kasie i grabie.
Mogl zacisnac zeby zapisac sie do jakiegos dobrego klubu MMA i po jakims czasie by mogl sie zrewanzowac bylym oprawcom, naprawde nabrali by do niego o wiele wiecej szacunku- takie moje zdanie
No ale on postapil bardzo mesko!

Shooter pozwolisz, że pokuszę się o analizę twoich wypowiedzi:

Prosze bardzo

1. Niektorzy sie nadawaja do zalozenia CONFI CLUB!

To wolny kraj. A zgodnie z obowiązujacym w nim prawem niepoinformowanie o przestępstwie jest zagrożone sankcjami.

Fakt, tylko my nie zyjemy w swiecie(Polska) w ktorym ten proceder jest malo przestrzegiwany i wiekszosc sie na tym nie jednokrotnie przejechala


2. Chcesz byc wysmiewany przez swoich kolegow?

Są różni koledzy

Lecz wiekszosc nie popiera kapowania i wszystkim co z tym zwiazane i nie chce miec z takimi osobami nic do czynienia

3. Chcesz aby zadna na ciebie dziewczyna nie popatrzyla?

Jeżeli uznajesz, że 100% kobiet zareaguje odrazą to niekoniecznie świadczy na korzyść poziomu twojej znajomości płci pięknej. Obawiam się nawet, że statystyczna większość pochwali wybór legalnej drogi.

Moze ze "kazda to przesadzilem" znajdzie sie kilka dziewuch z okolicznych wiosek ktore o sprawie nic nie wiedza i poleca na jak sie on to nazywa pakerem! Wiekszosc dziewczyn nie lubi malych, slabych, placzacych! z tym sie chyba zgodzisz


4. Chcesz miec wiele nowych malo przyjemnych ksywek(kapus,konfi itd.)!!!

O mnie sąsiedzi kiedyś powiedzieli bandyta - uważasz, że to lepsze.

Bandyta vs Konfi,Kapus,frajer -wybieram bandyta

5. Chcesz byc niczym na swoim osiedlu?

Nie obronisz tej tezy, choćbys wyszedł z siebie. Dla mnie nikim sa Ci co go pobili. Jeżeli oczywiście dostał "za darmo"

Plotka szybciutko sie rozejdzie po jego osiedlu i nie jest to cos z czym kazdy chce sie kojarzyc. Jest jeszcze nastolatkiem i wiekszosc mlodziezy w jego wieku do grzecznych nie naleza i fakt utozsamiaja siebie z roznego rodzaju twardzielami, gwiazdami NHB itd., dzieki temu zyskuja odrobine szacunku wsrod rowiesnikow oczywiscie jesli potrafia grac. Z czasem to wyjdzie ale to sa cechy wieku dojrzewania! O nim nie powiedza "rowny gosc" wsrod towarzystwa mlodego sie nie odnajdzie, chyba ze mu na tym nie zalezy! Nastolatkowie rzadza sie nieco innymi prawami!


6. Bedziesz tego zalowal do konca zycia. Wielu ludzi tego zaluje bo nikt nie chce sie z nimi zadawac. Bron boze jakbys sam kiedys trafil do pudla, koledzy juz sie toba odpowiednio zopiekuja:) Zasrales sobie i tak wiec bardziej nie musisz. Pozdrawiam i mam nadzieje ze zmadrzejesz kolezko

Nie jest to specjalnie traumatyczne przeżycie, więc nie wiem czego żałować.
Część z tych ludzi co to nie chcą się zadawać prędzej czy póżniej postąpi tak samo ze strachu, czy z wyboru mniejszego dla siebie zła.
A w pudle są nie tylko "ludzie" - różnie to bywa.

W zyciu rowniez roznie bywa nigdy nie wiadomo gdzie sie trafi.
Ale wiekszosc ludzi (o ktorych mi wiadomo) zaluja tego czynu!

7. Nic ci nie musze udowadniac bo twoim jedynymi przyjacielami jest myszka i monitor komputera. Smieszny jestes!

I nie udowodnisz, bo to tylko internet - ANONIMOWOŚĆ rozumiesz. Każdy może szczekać. I każdy może być kozakiem. Oooogromnym bandziorem.

Ja tylko probuje przedstawic swoje zdanie a jak czytam komentarze ze w melinie mieszkam to wybacz ale nic madrzejszego nie potrafie napisac!

8. I ty sie smiesz nazywac doradca w sprawie Ulicy psycholog z ciebie marny!

O statusie na forum swiadczy całokształt "działalności" i głosy użytkowników. Nie on się tak nazwał tylko jego tak nazwano.

W innych sprawach moze i przyznam racje ale w tej NIGDY! Dla mnie osoba popierajaca confi sama do nich nalezy!


9. Co wy wiecie o ulicy?

A co ty wiesz? Bo sądząc po tym co napisałeś jesteś wyznawcą etosu twardziela - opartego na zasadach wzorowanych na "grypserze"
(Brakło mi jakoś słów to może to niefortunne zdanie).
Otóż moim skromnym zdaniem jest to dość idealistyczne podejście do życia.
Niekoniecznie się on sprawdza w "realu" - jak zresztą większość etosów.
Z bliska wygląda zupełnie inaczej. Każdy jest twardy - póki pod dupą sie nie zapali. A takich co to " nigdy nie pękają" to jest może z 10%. Na pewno nie więcej.

Nie uwazam sie za twardziela i nie chce by mnie tak kojarzono, dla mnie to smieszne okreslenie. Licza sie czyny a nie slowa!

10. Napewno nie jestem zwolennikiem napadania na druga osobe wbrew jej woli i kpie z takich ludzi co tak czynia

A są osoby które mają wolę by na nie napadać? Tych co napadają trzeba izolować a nie z nich kpić.

Wiec moze raczysz mi odpowiedziec w jaki sposob ty ich izolujesz?

11. Ale uwazam sa inne bardziej rozsadne sposoby roztrzygniecia tej kwesti.

Nie ma innych rozsądnych sposobów. Litośc nad sprawcą - może. Ale ja nie wierzę w nadstawianie drugiego policzka. Prawo jest po to by go przestrzegać.

A tak na marginesie - fakt, każdy ma prawo do własnego poglądu.
Ale wolność to nie mozność czynienia wszystkiego co sie tylko zachce.
A twój pogląd jest "nie po linii" z "regułami życia społecznego".

Moj poglad moze jest "nie po linii" z "regułami życia społecznego".
Ale za to jest po lini z "regulami zycia ulicznego".

A na koniec - po ulicy nie chodzą tylko zakapiory i kozaki. 99% to normalni ludzie, którzy mają prawo do obrony lub których trzeba bronić.
I sposób obrony wybierają sobie sami.

Dla mnie niech sie bronia jak chca ale kapowania nie podzielam

Przede wszystkim rozeszlo mi sie o to ze drumm nie rozeznal sie wczesniej w temacie a od razu polecial na policje!U mnie na podworku takie rzeczy koncza sie fatalnie i wiekszosc takich ludzi praktycznie z domu wychodzi za posrednictwem mamy i dla tego chcialem go przestrzec, a jesli jego dzielnica nalezy do wyjatkowo spokojnych i taki wyczyn trafi do pierwszych stron gazet to nie ma sie czego obawiac!
Zreszta Sorry Bass ze zwrocilem ci uwage posluchaj rob jak uwazasz i napisz za kilka lat jak na tym wyszedles!

Normalni ludzie wybieraja bardziej
I w związku z tym 99% uzytkowników forum to tacy właśnie ludzie

Powodzenia w zyciu

Pozdrawiam
Dzieki za podjecie tematu i
Pozdrawiam rowniez
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WOREK "MICHALCZEWSKIEGO"

Następny temat

Palka teleskopowa

WHEY premium