SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak opanowac strach ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
To ci odda . haahah

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
I będziesz miał szczęście, jak to będzie tylko kciuk

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
No sądząc po twoich doświadczeniach typu "chvjach w dupy" to nie wiadomo .

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
i może bójka się w piękną miłość przerodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Kurde to już wiem czego tak dawno w związku nie byłem...

Ahahah

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
To nie są moje doświadczenia!
Teraz już mamy radę dla samotnych szukajacych drugiej połówki "Idź do gejowskiego klubu i zacznij zadymę"

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8274
nic tu smiesznego ja mialem takie 2 sytuacje najpierw mielismy typa klepac kumpel sie z nim poszarpal potem chwile pogadali no i wkoncu na impreze razem chcieli pojechac : D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
No ja też mam kumpla, z którym się dobrze trzymam a nasza znajomość zaczęła się tak, że poszło o dziewczynę i się potłukliśmy a potem ziomkami zostaliśmy xD Ale obyło się bez wcześniej wspomnianych metod!

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 965
mnie zawsze pizgali w podstawowce bo bylem troche bogatszy mialem lepszy ciuch i fajna fryzure w gimnazjum tez troche tego bylo a w liceum wzielem sie za silownie i jestem aktualnie w 2 klasie liceum mam 180cm i waze 97 czasami ktos wali jakies ironie typu ''co tam dzisiaj masz do jedzenia'' ale hejterzy zawsze beda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy polaczenie Treca Mass XXL + Meta da mase + sile ??

Następny temat

pomoc w ułożeniu treningu

WHEY premium