SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak opanowac strach ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 965
aa i pamietam kiedys tam nie wiem z 14lat mialem i nigdy nikomu nie wy***alem w pysk zucal sie do mnie taki typ z patologi twarz jak zombie a ja mialem 14lat dupe z 5miesiecznym stazem i uslyszalem ''jeszcze raz zobacze cie z toba dupa to cie zabije'' to sie zesralem potem gonil mnie z jakims drutem to tez s******lalem a jak poszedlem na silke na rok to go spotkalem to dostal 3 bomby i na nastepny dzien podal reke i ''sorry ziomek'' a teraz mam 17lat i np mam taki strach ze zaprosil bym dziewczyne na noc ale w drodze do domu z nia moge spotkac kogos kto jej ublizy na moim osiedlu albo tego wlasnie typa to jest naprawde glupie ale jak wychodze na miasto z mocna muza to mija to w seknde :) ***ac to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 965
ale jak masz przy 180cm wzrostu wage 110 .130 w klacie 45-6 na lapie i 150 w barach to juz raczej nikt sie nie zuca do tego dążę .pozdrawiam forumowiczów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
ok ok ale uzywaj opcji 'edytuj' i staraj sie nie odkopywac tematow juz zakonczonych

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3452
morda nie szklanka

zęby nie grzyby, dwa razy nie rosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
w walkach cudowne jest to że przed straciem jesteś opanowany przez strach a w czasie walki czujesz sie cudownie pod wpływem adrenaliny.Przynajmniej ja tak mam, choc stronie od walk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Chyba chodzi ci o walki na ringu.
Bo jak by ktoś zaczął mnie napier** na ulicy, to z opanowania nici.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3452
ta, a po walce nic nie pamietasz :D

poprostu nie trzeba byc obsrancem i dobrze trzymac garde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
dudpis
kt5o by cie zaczął z niczego na******lac na ulicy?chyba że bys mu wy***ał wiązanke to nie ma bata, ale tak to?Tylkow filmach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 965
nigdy nie wiadomo kiedy hejter sie do ciebie dobierze mozesz wracac z silowni wazyc 100 i podejda do ciebie 3 pijanych koleszkow i roz*******a cie na miazge haha ale ***ac to animal zyje wyzwaniami stawia im czoła !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
sowiszon mało w życiu widziałeś. Wystarczy, że jesteś nie z tego miasta co trzeba i już ryj obity.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy polaczenie Treca Mass XXL + Meta da mase + sile ??

Następny temat

pomoc w ułożeniu treningu

WHEY premium