SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak odzyskać równowagę??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
ŁAdnie ćwiczyłam, znalazłam nie tyle diete co sposób żywienia który mi odpowiadał i który dawał mi siłe; stała się życiowa tragedia-trochę się załamałam i spadek formy no i jedzenie mi sie rozregulowało\\( miałam depresje i nie liczył sie dla mnie swiat przez jakis czas\:((((( no i efekty murowane=====spadek formy


Czy ktos z Was wie jak dzwignac sie i wrocic do rownowagi??? pyatm o odzuywianie bo je zaniedbalam i przez to na treningach daje 35% a to bardzo niedobrze:((((

Najtrudniejsze sa...proste rozwiAzania:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po prostu zaczac od nowa , naprawiac wszystko . za malo napisales na konkretne porady . z doswiadczenia wiem ze najgorsze jest odkladanie... eh to za tydzien zaczne ... dzis czuje sie nienajlepiej jutro zaczne . zaczac progresywnie i systematycznie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 255 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5599
zacznij po prostu ćwiczyć. wiadomo, że po przerwie nie zaczniesz machać 120% ciężaru. powoli się rozruszasz

'tak wygląda chamstwo, jak się dorwie do szmalu'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij jeść dobrze, trenuj spokojnie, z lekkim obciążeniem i stopniowo zwiększaj, z czasem będzie coraz lepiej, tylko pamiętaj, dobre odżywianie to podstawa.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Miesnie i sila po powrocie dosc szybko wracaja, wiec nie powinno byc problemu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
Też miałem podobną sytuację z 1,5 roku temu jak mnie dziewczyna rzuciła...Zachorowałem na nerwicę i stwierdziłem że nie warto się przejmować dziewczynami(bo co ma być to i tak będzie).Wychorowałem się i zmotywowałem na tyle,że nigdy nie miałem takiego zapału do ćwiczeń fizycznych.Nie ma nic lepszego dla mnie i dobrze o tym wiem.Dlatego głowa do góry i do pracy...Zobaczysz że jak zaczniesz osiągać efekty to twój stan psychiczny wróci o normy.Po upadku trzeba wstać!!!dlatego do roboty i pozdrowienia !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Dzieki za wszystkie odpowiedzi:)
Zaczynam powoli, idzie mozolnie, czuje jak organizm jest ospaly i sie ociaga; a na dodatek wpadlam w pulapke jedzenia tzn : jem 1,2 posilki dziennnie:( Bardzo lubie zjesc kasze gryczana na sniadanie z maslem a potem jakos zapominam o jedzeniu jestem cla zabiegana; Mu sze sie wziac do roboty bo jak tak dalej pooijdzie to moj organizm sie wkurzy

Tylko sama niewiem co jest lepsze trening oporowy czy wytrzymalosciowy, sama lacze oba troche tego troche tmtego.

Przedewszystkim-chodze na piecjote, jezdze na rowerze, rozciagam sie- teraz musze sie chyba przylozyc do sily i wytrzymalosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
bład że jesz 1-2posiłki,jedz4-6 objetosciowo mniejszych
dodaj aeroby 3xtdz po 40-60min

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2008-07-17 10:09:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase + odzywki do oceny

Następny temat

dieta na mase do oceny

WHEY premium