SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dojść do sylwetki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Mam 16 lat. Przez gimnazjum schudłem dużo z 78 do 62.5 obecnie. Chciałbym wyrzeźbić kaloryfer jednak chciałbym posiadać bardzo widoczny kaloryfer i bardzo dobrze wyrzeźbiony , z tego co czytałem potrzeba jest do tego zbudowanie masy mięśniowej jednak kompletnie się na tym nie znam. Ćwiczę codziennie ćwiczenia cardio, jeżdżę rowerem, od kilku dni ćwiczę ABSII. W mojej miejscowości nie ma żadnego porządnego prywatnego trenera. Proszę o pomoc doświadczoną osobę, jak budować, rzeźbić te mięśnie. Chodzi mi o coś takiego
Tu wprowadź tekst linku...

Tu wprowadź tekst linku...

Tu wprowadź tekst linku...

Wiem, że takie efekty trudno osiągnąć, ale będę zadowolony również ze zbliżonej sylwetki do tych

wiek: 16 lat
waga: 62,5kg
obwód brzucha: 79cm
obwód szyi: 36cm
Ćwiczenia codzienne - cardio MelB 20min, co dwa dni ABSII(zaczęte ok 1 tydzień temu), jazda na rowerze, + your shape fitness evolved 2012 na XBox
Ostatnio udało mi się ograniczyć słodycze do praktycznie minimum, od roku piję tylko białą wodę mineralną.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
za jakieś pierdoły mel b dla dziewcząt czytających prasę kolorową itp się, zacznij od ogarniecia treningu domatora który uwzględnia całe ciało, najpierw te mięśnie musisz zbudować bo rzeźbić to nie masz co na razie, foto by się przydało jak obecnie wyglądasz bo nie wiemy z jakiego pułapu startujesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Zdjęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Zdjęcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
no to masę rób bo rzeźbić to nie ma co

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Mógłbyś mi napisać co muszę zrobić aby tą odpowiednią masę mięśniową zbudować i jakie ćwiczenia przy tym wykonywać (albo polecić jakąś stronę bo ja na tym się nie znam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2284
atlas ćwiczeń

2 atlas ćwiczeń


Masz atlasy i ukladaj dobry plan, masz dokladnie rozpisane jakie cwiczenia na jakie partie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
pytanie czym dysponujesz, siłownia, trening w domu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Tzn w domu nie mam żadnych przyrządów do ćwiczeń, planuje coś kupić(do tej pory ćwiczę na macie) . Z siłownią nigdy nie miałem przygody. W rachubę wchodzi jeszcze basen, rower oraz biegi, które planuje zacząć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
trening domator poczytaj tematy podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
I rozumiem, że te ćwiczenia pozwolą mi zwiększyć masę mięśniową? Na jakie posiłki powinienem zwrócić uwagę to też znajdę gdzieś na tej stronie. Sorry ale jestem tu nowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test sprawnościowy do SG

Następny temat

Stosować?

WHEY premium