SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak długi powinien być dzienny trening FBW na masę.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
SKad takie informacje? mozna prosic o zrodla? chetnie sie doedukuje, gdyz piewrsze slysze o takiej zAleznosci 60% do 100%

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
Zbigniew Trzaskoma ,Lukasz Trzaskoma "Kompleksowe zwiekszanie sily" milej lektury ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
dzieki , tylko jeszcze mnie nakieruj ktory rozdzial

Zmieniony przez - chrisshyn w dniu 2013-01-22 20:36:02

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
To co by koledzy proponowali zmienić w tych ćwiczeniach co podałem w linkach aby trwał krócej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
napewno odpoczynek miedzy powtorzeniami do 1min. od 8-12 powtorzen .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
mam 8-9 cwiczen po 4serie z 3min odpoczynkiem pomiedzy seriami i trwa rowno godzine . tempo normalne. wiec 2.5 godziny to cos bardzo dlugo u Ciebie . nie wiem jak to mozliwe. chyba ze bardzo wolne tempo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
nozyce i brzuszki wstaw na trening B zamiast jakiegos cwiczenia na mniejsze partie. nozyce na mase za bardzo sie nie zdzadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Kolego rallydriver nie wiem czy uczęszczałeś na matematykę, ale pomyśl co napisałeś, bo skoro masz po 4 serie w każdym ćwiczeniu, a twoje przerwy pomiędzy seriami wynoszą 3 minuty to daje ci 3przerwy x 3 minuty = 9 minut samej przerwy na jedno ćwiczenie pomnóż to przez 9 bo tyle masz ćwiczeń to 9x9=81 minut samej przerwy:) dodaj sobie do tego czas jaki wykonujesz przy każdym ćwiczeniu, oraz czas przerwy pomiędzy poszczególnymi ćwiczeniami, oraz rowgrzewkę to powiedz mi jakim tokiem rozumowania doszedłeś do tego że ćwiczysz łącznie 60 minut, bo z matematycznego punktu to jest nie możliwe:)

Nożyce przecież są na mięśnie brzucha więc zdaje mi się że to może być ale jak masz lepszą propozycje to jestem za wysłuchaniem:)



Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2013-01-22 21:35:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
kolego Ty chyba nie wiesz co to jest seria a co powtorzenie:D skoro wiesz co i jak to cwicz dalej po 2.5 godziny. pochwal sie za miesiac ile masy Ci poszlo ,ja Ci powiem ile mi. robie 4 serie ,w kazdej serii od 8-12 powtorzen . Miedzy powtorzeniem jest minuta przerwy. po wykonaniu 4 serii jest odpoczynek 3minuty czasem 2 jezeli jestem na silach. prosciej sie nie da. rozgrzewki nie licze do czasu treningu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Miedzy powtorzeniem jest minuta przerwy."

Wkradł się błąd, minuta przerwy jest między seriami a 3 minuty między ćwiczeniami. Należy dodać, że są to wartości mocno umowne, zależne od celów i formy trenującego.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Egzamin czerwiec/wrzesień - podstawy

Następny temat

Trening siłowy w młodym wieku + sprzęt

WHEY premium