SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brac winstrol???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10019
Zastanów sie czy to wino to nie meta bo gdyby to była meta 10 mg tabs to faktycznie by pasowało po winie nie ma takich pszyrostów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Meta to ****ostwo i ma duzo skódków ubocznych...zalewa wodą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
To na **** sie pytasz, skoro sam wiesz wszystko najlepiej i uwazasz ze wszyscy tu ******la glupoty. Na twoim miejscu wolalbym zainwestowac to siano w slownik ortograficzny ew. w liceum zaoczne, zeby zrobic wkoncu mature (opcja dla hardkorowcow).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
O proszę wielki uczony się znalazł!Bo nikt nie potrafi mi tego rozpisać!Najlepiej do***ac koksu ze cisnienie mi łeb rozerwie i
rozstępy wy******la na całym ciele...typowe myslenie koksiarza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10019
to sobie wpier****j jak kumple a nie zawracaj dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
na cuj sie pytasz ?

idz do kolegi koksa i w******l cala setke od razu na pewno urosniesz,..

w****iaja mnie kozaki co czytac nie umieja a kozacza. ****a

idz do wyszukiwarki

nie dosc ze czytac nie umiesz to i pisac. A meta nie jest zlym srodkiem tylko trzeba umiec brac.

ps w poscie napisales mule: mam wino i gainera. niech mi to ktos rozpisze

Zmieniony przez - Luk122 w dniu 2007-12-30 22:49:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25609
Podziel tabletki swojego winstrolu na połówki , bierz stałą dawkę , po połowie tabletki trzy razy dziennie , zwróć uwagę, aby przyjmowanie rozłożyć równo w czasie w ciągu całego dnia , ważne zebyś jedną z takich połowek przyjął z posiłkiem przedtreningowym (ok. 1 - 1,5 h przed treningiem). W ostatnim tygodniu cyklu zacznij brac kreatynę , jeśli masz , to mozesz 12h po ostatniej tabletce zacząć brać clomid , codziennie po jednej przez 6 dni . Jeśli nie masz clomidu to nie ma tragedi , winstrol przy tej dawce niespecjalnie Cię zablokuje.Na bebechy kup Esseliv .Myślę , że jesli stężenie nie zaniżone to na początek może być .Ave!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
wywalcie moderatorzy ten temat a idiotów zbanujcie bo aż żal to czytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
nie no bo czasem czlowieka strzela..

Koles nie umie porzadnie pisac, prosi o rozpiske gainera i chce lykac wino..

A jak ktos mu proboje sensowine cos wytlumaczyc to sie zaczyna w****iac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Dziękuje nietkorym osobą za swoje wypowiedzi...to wszystko to był żart moj i mojego kolegi na serio to nawet nie mam zamiaru brac winstrolu tylko moj kolega i tak mi na tym nie zależało dlatego to wszystko!Jednak sa tutaj ludzdzie ktorzy naprawde mogą doradzic a sa ludzie ktorzy w ogole sie nie znaja skopiuja diety z poradników, swoje niby porady wyczytaja na innych forach i doradzaja...nie o to tu chodzi.Temat do zamknięcia!Sora panowie za ten zart.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid

Następny temat

prolo i wykrywalnosc

WHEY premium