SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak SW pomogły wam w życiu.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
No i widzisz, wyszła z ciebie cała gorycz swiadomosci ze twoi herosi z Pride to tylko ludzie. Jakie to uczucie ocknać sie po wielu latach i dowiedziec ze jednak nie ma magii? Walczyles kiedys z kilkoma na raz? Wiesz jak to jest? Czlowieku między teorią o praktyką leżą kamienie milowe i w takiej walce nie ma schematow ze ktos jest mistrzem UFC i pokonuje wszystkich. Zakladając ze jest mało miejsca, nie ma ucieczki i odizolowywania przeciwnikow od siebie, zaden zawodnik nie wygra z trzema silnymi ludzmi ktorzy umieją choc troche walczyc. TO nie są Filmy z gwiazdami Hollywodu to jest zycie.


Jezeli zgrywasz takiego kozaka i inteligentna to opisz na tutaj wszystkim starając sie nie zblaznic magicznymi sztuczkami, przebieg takiej walki. Czekam na szczegołówą opinie fachowca jak jeden czlowiek masakruje trzech w czasie ponizej jednej minitu bo jakos nie widzi mi sie zeby walczyl z trzema ludzmi dluzej. Uniknięcie tego uznam jako porazke i przeliczenie swojej wieeelkiej madrosci zyciowej.


Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-07-20 11:05:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
nicknuckle owszem wcale nie musi być ale jak wdać nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem,każdy jet inny i nie wiadomo czego sie po kim spodziewać.Ja przyjmuje "najbardziej prawdopodobną wersje"

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na temat pałki o której pisałem wyżej mógłby ktoś się wypowiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Obelix-nie musisz wrzucac artykulow ktore wszyscy juz przeczytali 100 razy...

Bahamut-chcesz teoretyczny opis walki...to tak jakbys chcial zebym Ci teoretycznie napisal co zdarzy sie w meczu pilki noznej:Zadam jednak pare pytan:
-jak sadzisz jak taki Fedor zareagowalby na ciosy nie wytrenowanych zawodnikow
-jak zareagowaliby koksiki na ciosy Fedora-1 cios=KO
-ile zajeloby takiemu Fedorowi(i kazdemu wycwiczonemu zawodowcowi) skrocenie dystansu i wyrzniecie kosem o glebe
Bahamut-opowiadasz bajki, zyjac we wlasnym swiecie-dla Twojej informacji ost pride widzialem jakis rok temu, nie jestem wieelkim fanem PFC, ogladam jak wielu innych jak mam mozliwosc, ale jak czytam brednie typu Zenon i Franek pojada Mino, czy zawodowca to tylko brech...Uwazasz sie za kozaka, to wez jakiegos kumpla i ktory nie jest zawodowcem w SW i wyskocz do zawodowego koszykarza slusznej postury, zobaczysz wyniki...
Najprawdziwszym stwierdzeniem na ulice jest takie:
Jesli jestes fajterem i walczysz z kilkoma:
a-leszczami-to nie wazne co zrobisz i tak wygrasz
b-fajterami-to nie wazne co zrobisz i tak przegrasz
Jesli nie jestes fajterem i walczysz z kilkoma przeciwnikami to przegrasz.

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Obelix-nie musisz wrzucac artykulow ktore wszyscy juz przeczytali 100 razy...

Dobrze, że wrzucił-bo może i "wszyscy" czytali-ale sądząc z Twoich wypowiedzi-nie wszyscy zrozumieli...

Za stwierdzenie:

Najprawdziwszym stwierdzeniem na ulice jest takie:
Jesli jestes fajterem i walczysz z kilkoma:
a-leszczami-to nie wazne co zrobisz i tak wygrasz
b-fajterami-to nie wazne co zrobisz i tak przegrasz


należy Ci się nagroda Darwina (gdybyś nie wiedział-to nagroda dla najbardziej pechowego/dziwnego/śmiesznego przypadku pozbawienia się życia przez własną głupotę).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chłopaki wyluzujcie - kłutnie do niczego nie prowadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Cos mi mowi aikidoko ze w twarz bys mi tego Darwina nie powiedzial...a moze sie myle?

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Może, zamiast unosić się dumą, zastanów się nad tym, czemu jako jedyny wierzysz w to co piszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
j.w.

oraz

faktycznie nie potrzebnie wrzucalem, bo do ciebie i tak nic nie dociera



Zmieniony przez - obelixik w dniu 2006-07-20 12:14:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Nie unosze sie duma, jak widze jak jakies szczeniaczki kopiuja czyjas prace (vide artykul Knife'a) nie dodajac nic od siebie to coz...ciezko mi z czyms takim nawet dyskutowac.

Cavior-nie zrozum mnie zle, czesto piszesz na temat, masz zdrowe podejscie do sportu, ktory uprawiasz i to mi sie podoba,jednak nie zmienia to faktu, iz niewiele osob z forum powiedzialo by mi w twarz to co Ty napisales i Ty chyba do nich tez nie nalezysz (nie przyjmuj tego jako obraze).

90% postow na forum to chlam, wypowiedzi nie majace wiekszego sensu, na kazdym forum sa osoby, ktore to forum ciagna i wielka grupa osob, ktore zgodza sie ze wszystkim co te osoby napisza, po to zeby miec kolegow w necie i podciagnac sie pod czyjas wiedze. Na tym forum dyskutuje z paroma osobami i nawet jesli sie z nimi nie zgadzam to trudno, dyskusja trwa, jednak gdybym mial tracic czas na rozmowe z kazdym szczeniakiem, to nie mialbym czasu zupelnie na nic.To taki off top, ktory ma wytlumaczyc moje,czasem krotkie odpowiedzi i poblazliwe podejscie do osob typu obelix.
Forum ma jedna wade-malo osob jest nie anonimowych, nie wiadomo co, kto , gdzie i u kogo cwiczy...

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka a jej skutki...

Następny temat

A. Szczepańska już czuje się dobrze + jej list

WHEY premium