SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak SW pomogły wam w życiu.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niestety nie znam węgierskiego
jakoś nigdy nie myślałem,że mi się przyda
znam Angielski - prawie biegle
niemiecki - podstawy
rosyjski - uwsteczniam się, zostały podstawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Mariusz: Giżycko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a no to wszystko jasne
a tak na serio to wszędzie są różne pajace, to nie jest charakterystyczne tylko dla mazur



Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2006-07-05 10:33:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 269 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12109
Tanie_Wino: "Przykładowo, typowe "karki" zupełnie nie dają sobie rady na Judo(szybko się męczą, najłatwiej odpływają przy duszeniach, itp).

Ale Ty chyba karkiem nie jesteś(?), więc nie będzie takich problemów. "


Zalezy kto dla ciebie jest karkiem

Z kondycja bedzie cienko to wiem, ale to nie trzeba byc karkiem zeby miec z nia problem Pozatym to bedzie wyzwanie i ciezka praca, a mi cos takiego pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2002
mariusz_1979 chyba juz ze dwa razy wspomniales jak to po chamsku prowadza warszawiacy, a powiedz mi czy jechales kiedys przez wwa w ciagu dnia a najlepiej w godzinach szczytu?? albo nie powiedz czy jechales kiedys przez wwa na pszyklad w godzinach szczytu spieszac sie na:egzamin/do pracy/dziewczyny/itp??
to ja ci powiem ze jak sie spieszysz (a czasem tak bywa ze trzeba sie spieszyc) a widzisz co sie dzieje na drodze (a uwierz mi ze w niektorych miejscach jest taki sajgon ze kilometr mozna jechac nie cala godzine!) i wtedy nie ukrywam ze jak chcesz zdazyc musisz jechac jak skuurwiel a innym razem jak ty sie nie spieszysz i jedziesz spokojnie(a raczej toczysz sie spokojnie) to nalezy zrozumiec tego skuurwiela co ci sie wepchal bo pewnie on sie tym razem spieszy...
to tak streszczajac dlaczego niektorzy jezdza jak jezdza...
a jak ktos sie czesto spieszy to czeszto jezdzi jak skuurwiel a pozniej mu zostaja te przyzwyczajenia i zawsze jezdzi jak skuurwiel
a naprawde po warszawie jezdzi sie tragicznie samochodow przybywa a drogi tylko co raz gorsze...

ps:nie chce tu nikogo tlumaczyc z chamskiej jazdy bo tez czesto mnie to wkuurwia ale zdaje sobie sprawe z tego ze czasem tez pewnie nie jednego wkuurwiam
to takie moje drobne przemyslenia odnosnie warszawskiej jazdy


edit: michal m sprobuj powiedziec kiedys gdzies na jakiejs wiejskiej dyskotece ze jestes z warszawa -zrozumisz co mam na mysli mowiac ze za warszawa nie przepadaja w wielu miejscach w PL
a co do tego ze zregoly tylko d****e sie kieruja tym skad kto jest to sie zgadzam (ale tez sa wyjatki!)

Zmieniony przez - R_B_K w dniu 2006-07-05 17:48:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Wyjasnienie R_B_G jakos do mnie nie trafia.

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2002
jezeli nie potrafisz przeczytac dobrze 3 liter to nic dziwnego ze kilka dluzszych zdan do ciebie nie trafia...

a zreszta to nie bylo wyjasnienie tylko moje skromne przemyslenia odnosnie prowadzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 280
...super że dyskusja prowadzona jest zgodnie z tematem
Jak na razie dowiedziałem się że najlepiej nie przyznawać się w ogóle skąd się pochodzi. Ba nawet trzeba ściemniać "No mister ja nie z ta kraja!"

Pamiętaj że twoje ciało zostanie ci na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2002
sory za odejscie od tematu...

a co do pochodzenia ja uwazam ze nalezy mowic skad sie jest ale tez nalezy sie liczyc z ewentualnymi konsekwencjami tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
ja mowie ze Praga Północ i albo mysla ze to jakas wiocha i nic, albo czuja respekt i sie boja oddychac choc ja mam przyjazna fizjonomie a dres zakladam jak nie mam innych ciuchow tylko a ostatni raz bilem sie na ulicy w 5 klasie podstawowki

We gonna break

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka a jej skutki...

Następny temat

A. Szczepańska już czuje się dobrze + jej list

WHEY premium