SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak Świerzak może się efektywnie bronić????

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 214 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1595
Chodzilo mi jedynie o to ze masa nie gra az tak wielkiej roli.

biles sie chociaz raz w zyciu? czy tak sobie gadasz tylko przed kompem.. widziales jak sie koxy leja na dyskach etc.

nie gra wielkiej roli.. to po ki hooj kategorie wagowe a nie np. wzrostowe?

bywalem na wielu melanzach , clubach i dyskach.. widzial duzo razy jak karki wpadaly i w 95% wygladalo to tak.. doskok ****a w ryj koles KO 5 sek i nastepny ... i takie mity , ze kox jest wolny etc... mowia tak tylko ludzie co sie w ogole nie bili nigdy

co do mitu 50kg 150 w kapeluszu kontra 120kg 190m.. to widzialem raz w zyciu akcja koles wlasnie chcial koxa trafic w jaj i trafil ale jak dostal strzala to umarl.. powaznie nawet ostatnio jeszcze bylo w tv , ze sie ta sprawa juz z 2 lata o zabojstwo ciagnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
brait ja nie mowie ze nie podzielam twojego zdania bo podzielam je ale jedna rzecz napisz cos bardziej o tym zajsciu albo podaj link
pozdrawiam

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 214 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1595
nie mam linka ale na bank jest tu o tym gadka.. bo na sfd sie wszystko komentuje

zreszta to bylo z 2 lata temu - a mnie tu nie bylo wtedy

no to wyszedlem sobie out bo doopa za duzo wypila i sobie rzygala
bylem za rogiem w sumie nic nie widzialem.. uslyszalem jak szyba poszla i koorwa jakis przelot zaraz w las ( bo jest obok ) gnojkow...

troche sie przesunolem do drogi i podbij do mnie kox bo sie troche kumalismy z bjj.. tylko , ze on wpadal trenowac raz na miecha ale zawsze

tam gadka takie tam... okazalo sie , ze jakies patafile obrzucaly butelkami i kamieniami dyske. w sumie doopa powoli dochodzila do siebie to mowie , ze moge z nim podejsc pod ten las i zlookac
no i hooja ciemno etc. to wracalismy zawinolem laske i tak 25m od wejscia.. kolesi znowu wypadli za rogu i obrzucali wszystko.. jednego dopadl jakis bramkarz ten go ***nal z butelki w glowe i taaki srogi kop w jaja i chyba poczul bo jak mu przypieeeeerdolil to mu koorde kark wykrecilo i juz nie wstal ten gnojek...

kark odpowiada za nieumysle spowodowanie smierci poza tym napastnik byl agresywny , rzucal ceglami w lokal etc. i pierwszy uderzyl koxa - ktory ladnie sobie go zlapal i powaznie zachowal sie spox..... no i tyle ostatnio gadali o tym na tvnie znowu , ze sprawa w toku i takie tam bzdurki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepsze są najprostsze techniki. a jak ci natrzaska 120 kilogramowy kox to nie wiem: albo na drugi dzien bierzesz ekipe (silną! o ile ja masz) albo robisz mu sprawe o pobicie.
Ale co tu duzo mowic: przecież nie kazdy ma taka mase i jakies umiejetnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 214 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1595
Jezeli o mnie chodzi to jedno i drugie odpada..

dostalem raz czy dwa od karkow ( tylko liscia i pasowalem od razu a oni jakos zrozumieli i nie bili dalej.. ale na dysce se juz nie posmigalem ) raz czy dwa wpadlem mu w nozki i podusilem.. ( a jeden duzy byl nawet bardzo ale wiedzialem , ze cipppka bo znalem go nim zaczac koxic a frajer zostanie frajerem) ale wrocic z ekipa pffffff nie bronie sie kolegami lub isc na policje pfffffff kapusiem nie jestem

ogolnie bramkarz to bramkarz nie mam nic do nich bo stresujaca robota jest a jak ktos juz dostaje szlagi to na 90% zasluzyl.. czasem ktos tam liscia dostanie bez powodu ale konkretne wpier... tylko na wlasne zyczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3045
"biles sie chociaz raz w zyciu? czy tak sobie gadasz tylko przed kompem.. widziales jak sie koxy leja na dyskach etc. "

Dla Twojej wiadomosci bilem sie chociaz raz w zyciu, nie gadam tak tylko przed kompem. Nie mam w zwyczaju wypowiadania sie na temat o ktorym nie mam najmniejszego pojecia.Widzialem i czulem jak sie koxy leja na dyskach etc. nie musisz mi mowic. Pytasz dlaczego sa kategorie wagowe? No to ja zapytam dlaczego Sapp nie wygrywa wszystkich badz przynajmniej 90% swoich walk? Popatrz jaki on jest zmasowany, gdyby nie trenowal boksu i takich tam, spotkalbys go na ulicy, powiedzialbys ze nikt by mu rady nie dal. A jednak na ringu go klada, wiec cos tutaj jest chyba nie tak.

MMA, MT i piwo ze Spiża
Chleb ze szmalcem ktory dodaja juz niekoniecznie.. Dietka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i to jest podejscie Polaka do sprawy:
policja odpada (bo kapus) jaki kuzwa kapus??? zmasakruja Ci ryja za nic to co nie wniesiesz pozwu do sadu, co wstyd czy co?
nastepna:
"kolegami sie niebronie" to od czego oni sa w koncu??? jak nie masz sie do kogo zwrocic a na policjie nie pojdziesz to jestes skazany na kleske!!! i tak przez cale zycie
no chyba ze poradzisz sobie z potencjalnym napastnikiem/napastnikami sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 214 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1595
Sapp nie wygrywa wszystkich badz przynajmniej 90% swoich walk?

rozbawiles mnie

po pierwsze Sapp przegral z np. Mirko ( pomijam, ze on dzis poza fedorem kladzie kazdego ) ktory nie wazy 50-60kg tylko w tej walce 107kg.. poza tym kazdy zawodnik tam wazy 80-90 a do walki z Sappem specjalnie sie masuja.. np. Mirko przytyl 8kg. Aktualnie Sapp ma ( teraz zlookalem ) 84,3% wygranych walk.. to malo biorac pod uwage , ze na slepo wyprowadza ciosy? technika zero? doswiadczenie zero? a byl w stanie wygrac z wiekszoscia specjalistow od KO ktorzy latami trenuja.. przegral juz z prawdziwymi mistrzami po prostu.. Jezeli jest w stanie wygrac 84% swoich walk z zawodowcami bazujac tylko na masie to na ulicy wygralby 99,9%

zmasakruja Ci ryja za nic to co nie wniesiesz pozwu do sadu, co wstyd czy co?

nie.. bo nie chcial bym miec takiej sprawy jak ja bym go pokonal i zmasakrowal ryja.

no chyba ze poradzisz sobie z potencjalnym napastnikiem/napastnikami sam

wynioslem to jeszcze jak po meczach jezdzilem dawniej only solowka.. albo ustawianie np. 10 vs 10
nie bede zbieral 50 znajomkow zeby stluc koxa z ktorym nie dalem rady pffff <smiech>

Zmieniony przez - brait w dniu 2005-07-27 12:11:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
chlopaki mam do was mala prosbe wyplnjcie profile bo lubie czasem zajrzec

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 214 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1595
ja malutki jestem

kolo 190cm
kolo 85-90kg dawno sie nie wazylem
biceps tam z 36-37kg...
reszty nie mierzylem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy !

Następny temat

Sayaret Matkal

WHEY premium