SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak łapy powiększyć:)?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek 19 Waga 76-77 Wzrost 180 Trening na masę. Ilość dni-4razy w tygodniu Staż-na poważnie od 3,5miesiąca. Domowa siłownia z ograniczonym sprzętem. Generalnie mam za szczupłe ręce. Nogi ćwiczę najkrócej, a łydki ładnie się robią. Uda tak samo:) plecy ładnie mam zarysowane. Mięśnie brzucha jakieś tam są. Z klatą jest średnio(za mały ciężar pewnie) i z rękoma. Czyli z tymi ,,najważniejszymi,,. Moje pytanie. Ile powtórzeń na biceps i triceps dla wzrostu? Chodzi o chłopaka ze skłonnościami bycia chudym:) 8-12 wg mnie nie jest okey do mnie:) Ja bym robił większym ciężarem, którym nie zrobię 8. Podpowiecie mi?


Zmieniony przez - robert1996... w dniu 2016-01-14 00:22:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 641
Od kiedy to bicepsy sa najważniejsze ?
Trening + dodatni bilans kaloryczny


Zmieniony przez - JBrx w dniu 2016-01-14 01:29:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W cudzysłowie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Na masę jest dieta, staż na poważnie jest poważnie krótki zapraszam do poczytania sobie : https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

Robienie bicepsu siłowo czyli tak jak chcesz robić (męczyć się na chama bez techniki poniżej 8 powt) jest bez sensu, biceps to mały mięsień i nic ci nie da katowanie go na siłę. 10-15 powtórzeń polecam na tą partię , technicznie! pełne rozciągnięcie i skupienie się na skurczu przy unoszeniu przedramion. Ale tak jak pisze , masz 3,5 miesiąca stażu, także o technice raczej tu nie będzie mowy, cierpliwości i urośnie

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2679
Podciągaj się na drążku, chłopaku ze skłonnościami do olewania jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Aby powiększyć łapy, musisz rękę zginać w łokciu, a następnie prostować. No i podstawą jest dieta. PZDR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 530
Wszystko zależy od genetyki, diety i dobrze dobranych ćwiczeń. Niektórzy większą uwagę muszą poświęcić do danej partii ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra dzięki za odpowiedzi:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny, rampa + złote ćwiczenia

Następny temat

Spadek pompy podczas treninu

WHEY premium