SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką kreatynę???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1362
Witam!!!
Mam 16let i postanowiłem wziąść jakąś kreatynę. Tylko niewiem z jakiej firmy wybrać i czy w kapsułkach czy w proszku. Prosze o pomoc i doradzenie.
Z góry dzikuje!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
16 lat troche za wcześnie na kretke ale jak się uparłeś nie ma różnicy czy w proszku czy kapsach w kapsach drożej wychodzi.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18991
wez sobie kretke z vitalmaxa jest tania i dobra

f*** the police!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 543 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14080
nie koniecznie za wczesnie..
ile cwiczysz? jaki staż? cell?
Na 1 raz monohydrat kreatyny np Vitalmaxa. Masz ułożoną diete ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
staz ?
dieta?
cel ?
$ ?


edit vudu szybszy

Zmieniony przez - Marc89 w dniu 2007-01-31 12:43:21

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1362
Mój staż to 2 lata.Z przerwami na wakacije. celem jest budowa masy.Mam ułorzono diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
ja jednak chciałbym ocenic diete :P no chyba ze była oceniona w dziale wyzej i odpowiednio skorygowana jesli tak tio kup sobie jabłczan albo mono osobiscie zostaje przy jabłczanie ze wzgledu na zdecydowanie mniejszą retencje wody :) do tego obowiazkowo witamina C smieszne a jednak wiele osób bedących na cyklach nie regeneruje i zabezpiecza organizmu przed chorobami i w polowie cyklu chyta ich przeziebienie i gorsze swinstwa . witamina c nie jest droga a w pewnym stopniu zabezpiesza pieniądze wydane na cykl

o inne kompleksy witaminowo mineralne nie pytam bo licze ze masz jak nie to obowiazkowo zakup tak jak i o-3

hehe metoda na zachowanie zdrowia w czasie cyklu po kolacji wszamasz ząbek czosku i zapijasz 1 łyzka soku z cytryny( nie kwasku cytrynowego )
wiem wiem niedobre i smiesznie proste a jednak warto przetestowac rowniez

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy do xpanda brać glukoze lub inny monocukier ??

Następny temat

NITROBOLON II=========>>>>>ILE NA JEDEN CYKL???

WHEY premium