SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaja w diecie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Ludzie na wsiach dozywaja po 70 90 lat jedzac prawie ze cidziennie ziemniaki z jakims tlustym miesem czy chleb ze smalcem.( mam na mysli chleb wlasnej roboty, na wsiach czesto taki widzialem) cholesterol,lipidy, cisnienie itp powinny miec negatywne a sa zdrow jak kon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3233
J/w
Sam mieszkam na wsi. Większość produktów bierzemy z własnego ogródka i podwórka. Jajka, mleko, ziemniaki, czasami mięsko takie świeże się trafi ;) Bardzo rzadko zdarza się tu chorować, nie mówiąc już o chorobach związanych z cholesterolem etc. A jajek zjadam do 10 dziennie i wszystko w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Bo chemia w zarciu powoduje choroby, odkad powstaly margaryny, chipsy fastfoody, zwiekszyl sie odsetek chorob cywilizacyjnych. Naturalny produkt nie moze szkodzic , bo by po prostu nie wystepowal w przyrodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33086 Napisanych postów 23176 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278077
A najlepsze w tym wszystkim jest to że teraz jest straszna moda w duzych miastach na BIO EKO i FIT , takie pańcie i paniska się naczytają i uważają że jedzą najlepiej na świecie bo zjedzą chleb ( ważne że ciemny) że jaja z napisem BIO czy płatki fit ( z cukrem) jogurt owocowy ( z cukrem i barwnikami) a prawda jest taka że bardzo często te jaja BIO niczym się nie różnią od tych tesco ( tylko metka inna i CENA + brak kodu na jajku) .A zdrowe i pewne to tylko to mamy co wyhodujemy sami :). Siostra ma działkę i sad to też mam porównanie do warzyw i owoców swoich a sklepowych .

Osobiście staram sie robić zakupy w małych sklepach osiedlowych lub w jednym pewnym dużym który zaopatruje się u pewnych dostawców .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Monkey racje masz w 100% , tez kupuje w malych sklepach lub stoiskach, tam jestem bardziej pewny produktu. Najgorszs jest to ze rodzina patrzy na mnie jak na dziwolaga - nie jem wedlin, chleba, margaryn , smazonych rzeczy, i mowia ze jestem opetany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33086 Napisanych postów 23176 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278077
U mnie mamuska dalej ma w głowie zakodowane powiedzenie ze cukier krzepi i jeczy ze źle robie bo nie słodze nic:). i że 20 jaj tygodniowo to samo zło :) No cóż przekonania ludzi starszej daty mają swoje plusy i minusy


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-03-27 10:50:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dokładnie, tego nic nie zmieni
ale najblizsze otoczenie szybko sie przyzwyczai


Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2016-03-27 16:24:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Rodzina moja raczej sie nie przyzwyczaji, dobrze ze chociaz mimo woli akceptuja wiekszosc moich znajomych tez pakuje i stojuje diety kulturystyczne, tam ta "akceptacja "jest jak tradycja i dzieki bogu


Zmieniony przez - Carlitos w dniu 2016-03-27 17:40:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
no to chwalic się ile dzisiaj tych jaj poszlo ? u mnie myśle że coś koło piętnastaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33086 Napisanych postów 23176 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278077
Ja z jajami marnie ale za to boczek i jarzynowa z majonezem plus browar i wóda. Święta święta i po świętach redu hehe. Dzis i jutro szaleje z dieta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw z hantlami do oceny

Następny temat

FBW do oceny

WHEY premium