SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jadłospis do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 443
Ważę 60,5 kg, wzrost 167, BF koło 23%. Cel to redukcja (redukuje od stycznia), aktualnie 5-6 treningów w tygodniu - 3x siłownia, 2-3x bieganie 30-40 minut. Treningi przeważnie po kurczaku z ryżem chociaż zdarzają się po koktajlu, koktajl czasami zastępuje innymi owocami - jabłko z lnem, wiśnie, arbuz, zależy na co mam ochotę. Zamiast ziemniaków czasami owsianka z masłem orzechowym. Staram się węglę przesuwać na drugą połowę dnia.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
słonecznik i musli wywal, dodaj jakąś tłustą rybkę, tłuste mięso, twaróg np zamiennie z mozzarellą i będzie okej.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 443
Ok dzięki, a jeśli chodzi o musli to to raczej nie takie typowe musli tylko otręby orkiszowe + jagody goi więc wydaje mi się że jakieś bardzo strasznie to nie jest.

Słonecznikiem podbijam tłuszcz, więc że to nie najlepiej ale nie wiem co mogę w zamian, wiórki kokosowe były by ok? Migdały tak średnio bo ostatnio drogie się zrobiły.


Zmieniony przez - webcam94 w dniu 2015-06-18 11:24:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
tak, wiórki kokosowe będą okej, musli sugeruję zrobić samemu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 443
Jeszcze jedno pytanie, czy masło orzechowe jest dobrym źródłem tłuszczu? Uwielbiam je i czy spożywanie od czasu do czasu nie zaszkodzi :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia na mase

Następny temat

Jak zrzucic fat z brzucha

WHEY premium