SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ja w sprawie ryzu ;D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4245
Tak jak w temacie chlopaki, mam nadzieje ze obejdzie sie bez bana, bo zaraz padnie odp typu "Wyszukiwarka" ;D
Wiec z czym najlepiej moge przyrzadzic sobie ryz? Wiecie zeby poprostu dostarczyc organizmowi wegli,bialka itp. Moze podalibyscie jakis prosty przyklad na dobra mieszanke ktora mozna zrobic w mikserze? Taka na kazda kieszen ; ) Jesli ktos ma pomysl lub wiedze co do ryzu to tez prosze o odp, Probowalem jesc sam ryz gotowany ale szczerze? OCHYDA ; D
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - mateoxd1 w dniu 2011-07-18 00:01:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 525 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18655
poczytaj trochę bo jak widzę że chcesz dostarczyć białko z ryżu to mnie telepie.

=>JAK POMOGŁEM DAJ SOG'A<= -=[][][][][]---------[][][][][]=-
TEST BETA BOLIC - http://www.sfd.pl/TEST:_BETA_BOLIC_mkmati-t693370-s8.html PODSUMOWANIE
PaSiBRZuCHy volume 3 - http://www.sfd.pl/TEST_RYWALIZACJA:_PaSiBRZuCHy_volume_3-t718896.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196548
w dziale kuchnia powinienes cos ciekawego napewno znalesc

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Gotujesz ryż w garnku, wrzucasz kostkę rosołową (jak komuś nie podchodzi to curry ale to inna bajka) i starasz się nie rozgotować. Powinno byc ok;p

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ten dzial, a jezeli chodzi o Twoje pytanie to ja na Twoim miejscu zrobilbym sobie sosu na caly tydzien i tylko go odgrzewal ;D. Zrób sobie jakis slodko kwasny sos z duza iloscia warzyw (np. seler, marchew, brokuł no i mile widziany ananas jezeli chodzi o owoce, bo z ryzem smakuje wysmienicie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Wez sobie ugotuj normalnie ryż i na patelni usmaż warzywa : paprykę , cebule , pieczarki itp :) pycha :) pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Jajecznica ryżowa. Gotujesz ryż, wrzucasz na patelnie, dodajesz z 4-5 jajc, smażysz i jesz, bardzo dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
ooo Ta jajecznica ryżowa, trza spróbować ... ;D

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6807
nie chce robić reklamy ale w empiku widziałem taką książeczkę na dziale kuchnia z sposobami przyrządzania ryżu parę było całkiem ciekawych ale nie kupowałem bo mi osobiście smakuje najbardziej klasyczny z warzywkami i mięskiem a jak mam ochotę na jakąkolwiek to dodaje kostkę rosołową,curry,szafran i inne bajery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4245
No no ciekawe jak smakuje ta jajecznica ryzowa ;D 1 torebke ryzu dac? Czy wedlug uznania?;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak SFD zyskało taką popularność?

Następny temat

Siłownia/Fitness Klub - Mielno bądź Koszalin

WHEY premium