SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ja sobie z tym radzicie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29933
sQzi dobrze gada
polać mu


piwko , 2 na week ujdzie

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Ktoś pisał,żeby nauczyć się bawić bez alko. No ok,ale to przejdzie, gdy inni też bawią się bez alko.Kiedyś postanowiłem,że będę kupował sobie sok marchwiowy zamiast browara. Kumple piwko,jak sok. Nic ,że patrzyli się jak na d****a i nieraz polecały jakieś komenty nt. siłki. Wszystko było powiedzmy ok,póki z ich strony kończyło się jednym piwku.Jak kupili więcej to wszyscy później teleportowali się do innego wymiaru,wszyscy prócz mnie.
Z drugiej strony trzeba uczciwie zauważyć,że nie duża ilość alko raz na jakiś czas nie wpływa na mięśnie aż tak źle. Pewnie większe spadki powoduje nasza psychika, gdy tak sobie o tym myślimy.Bo na dobrą sprawę nie wiadomo,czy to ostatnie powtórzenie w serii poszło tak ciężko bo mamy zły dzień,wypiliśmy niedawno co nie co czy to tylko nasza psycha nas właśnie przyblokowała. Oczywiście ludzie na cyklu mają pecha - oni pić nie bardzo mogą. Tylko,że cykl też można zaplanować tak ,żeby nie wypadał akurat wiosna/latem.

Zmieniony przez - MR.MST w dniu 2008-05-02 09:32:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4382
Jak sie idzie na balety to chyba nie trzeba az tak bardzo alko.No chyba ze ktos to potrzebuje zeby byc odwarzniejszym w stosunku do dziewczynNa domowce itd.jest juz gorzej bo tak jak sa wszyscy n******i to maja inny filmik.W moim przypadku tak jest.Dyska=cola/woda na innego typu imprezach mozna sie skusic na troche wiecej %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hah smiesza mnie wypowedzi, ze jak impreza to nie trzeba pic... prosze was, pomijam fakt ze wszyscy wokol patrza sie jak na d****a i rozne podteksty do Ciebie wala.. ale przede wszystkim nie oszukujmy sie, zwała ciezka jest kazdy ma faze smieje sie bawi a Ty zamulasz ciezko i w glowie mysli zeby juz lepiej impreza sie skonczyla.
a po drugie, lepiej poświrowac z dupeczkami, w dobrej atmosferze , bawiac sie w klubie czy jesc tunczyka przed komputerem
bawic sie to priorytet w zyci.. bo co innego nam z niego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
W ogóle zauważyłem, że z tym piciem to jest trochę jednak mit.
Ludzie świrują,bo napiją się piwka. A czy ktoś wie ile musi wypić by mieć realny spadek? Nawet spadek definiowany jako brak przyrostu?
Może to tylko moja błędna teoria,ale zauważyłem,że największe problemy mają w tej materii typowi masowcy. Leci taki głównie na masę, na odżywkach i suplach, pełno białka i węgli w diecie.Jeśli już jakaś aktywność poza siłką to tylko aeroby w ramach redukcji.
Teraz pewnie część (pytanie jak wielka)forum się oburzy, nie jeden stwierdzi,że to przecież sedno kulturystyki. No ok,ale ile z was przygotowuje się do zawodów? Organizm przeładowany węglami i białkiem, waga powyżej 100kg, gdzie już w zasadzie o biegach i innej aktywności można zapomnieć, ale 45 w kablu, a zamiast piwka z kumplami pudło kretyny na półce i 5 kg gainera na następny cykl.
Jak taki łyknie kilka piw ,czy o zgrozo zrobi flaszkę z kumplem to później zerkając na te kreatynę na półce faktycznie nie pociśnie tyle ile chciał dziś pocisnąć na płaskiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Witam

Ja też jestem własnie na cyklu i nie mogę pić Normalna sprawa. W sumie cykl trwa 6-8 tyg, więc jeśli tyle nie m ożna wytrzymać to sorka, ale to nie jest normalne Spójrz na to z dobrej strony, poćwiczysz te kilka tyg na krecie przybędzie ci te kilka kg. Po cyklu możesz spokojnie napić się raz na tydzień browca i nic ci się nie stanie

Niech inni sobie piją codziennie, a ty planuj cele i wykonuj je, a nie tkwij w beznadzieji jakim jest picie alka na umór. Pociesz się tym, że za pare tygodni napijesz się z chęcia browca

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8496
MR.MST dobra wypowiedz..zgadzam sie
SOG chyba weszedł

Patrz komu Ufasz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50683
Kazdy z nas ma wolną wole i mozemy wybierac jeden idzie na siłke a drugi na piwo z kolegegami a druga sprawa to ze jak na tym wyjdzie. Nie mozna byc w tygodniu kulturystom a w wekend pijakiem kazdy musi dokonać wyboru.Moze strace troche z tych najlepszych lat młodzienczych ale za to bede miał piękną estetyczną sylwetke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
SWRK00 dzięki,choć póki to go nie widzę.
Właśnie ważny jest umiar, też w przypadku treningu. Jednak może nie tyle chodzi o sam trening co o podejście do niego. Osobiście nie mam nic do ciężkich treningów, nieważne w jakim sporcie. Więcej, sam tak ćwiczę, nie ma o******lania się na treningu.Czy pakuje na siłce czy właśnie pokonuje kolejny kilometr gdzieś w lesie. Do tego oczywiście jakaś dieta. Jednak nie samym treningiem się żyje.Tak samo jak nie samym piciem i imprezami. Właściwie to chyba nawet nie co za mało się bawię, przynajmniej patrząc na moje kontakty z ludźmi odnoszę takie wrażenie.Pamiętam jak kiedyś prawie ponad pół spędziłem głównie na treningach i że tak to ujmę - pracy naukowej. Oczywiście wszystko fajnie,posiłki,trening i regeneracja była tak jak chciałem, ale przez te pół roku znajomych oglądałem głównie na ekranie komórki i na gg w postaci literek. Czy jednak piwko czy dwa zrobione raz ,czasem dwa razy w tygodniu to dużo?
Zresztą tu nie chodzi tylko o ten nieszczęsny alkohol.Nie zjedzone posiłki ,dieta w ogóle, treningi ,które nam wypadną,bo akurat spotkamy się ze znajomymi itp.
Pozatym zauważyłem jedna rzecz: ludzie o proporcjonalnej sylwetce (tak ,że widać,że pakują),ale jednak także uprawiającymi inne sporty nie mają aż takich problemów po alko jak typowi pakerzy.Zauważył ktoś podobnie?



Zmieniony przez - MR.MST w dniu 2008-05-02 18:37:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ja tu nie widze żadnego problemu

wszstko z głową, kwestia doświadczenia.pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie badania gino ? ubespieczenie 17 lat nie jestem zapisany do zadnej szkoly?

Następny temat

Bądź jak animal ..Ciekawy art

WHEY premium