SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ja sobie z tym radzicie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Żal mi Cię... I to tak na maxa ! Człowieku opamiętaj się ! Trzeba robić jedno i drugie ! Jeśli całe te pierd.lone ćwiczenia wyglądają tak że napierd.lasz jak osioł przez cały czas, całe dnie podporządkowane są pod żarcie, trening, regeneracje, cała kasa na suplementy itd. i jedno czy dwa wyjścia na chlańsko sprawiają że to wszystko jest ch.ja warte, to trzeba sobie zadać pytanie: na ch.j takie życie ?! Trzeba robić jedno i drugie i się nie przejmować i pomimo spadków robić swoje. Ćwicząc permamentnie i tak bilans będzie na plus ! ! ! No chyba że się będzie chlało codziennie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4382
Nie mozna sie do wszystkiego ograniczac.Ja w ostatnie wakacje zrobilem sobie przerwe od cwiczen i przytylem jakies 5kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13318
no jak codziennie to lepiej zapomniec o sylwetce ale od czasu do czasu jakies piwko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8496
Zaczynam coraz bardziej powaznie traktowac ten sport
Jezeli pije alko to na drugi dzień lapie doła ze mam spadki itp,itd
Na kazdym kroku prawie odmawiam alko,a wsrodku mnie cos jednak ciągnie zeby isc zabalowac z całą ekipą,i tu pojawia sie DYLEMAT :-/
Zimą to jeszcze da sie wyczymac,ale latem to porazka jest!!

Patrz komu Ufasz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6372
Co ty przygotowujesz sie do jakiś zawodów czy co ?
Jak nie to przecież można czasami wyjść z kolegami a przecież nie każda imprezka musi być z alkoholem.


Ludzie jakie wy macie problemy

Moja siłka - www.sfd.pl/temat422414/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
musisz sobie przemyśleć jakie korzysci a jakie straty poniesiesz pijąc i niepijąc... Nie wierze, ze jak raz na miesiąc sie napijesz,to bedziesz wyglądał jak wrak człowieka... 100gram mięśni w tą czy w tamtą, co to za różnica, nie stawaj sie tym psycholem, który za silką nie widzi nic więcej... Czasem trzeba wrzucić luzz ;-}

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
HAHA ALE LEB JA BARDZO CZESTO IMPREZUJE I TO MEGA = ZIOLO ALKO FETA KOKS PIGI OCZYWISCIE 1 Z TYCH RZECZY NA 1 IMPREZIE , NIE MA U MNIE CZEGOS TAKIEGO NIE BO CWICZE HAHA CO TO ZA ZYCIE USTAWIONE TYLKO POD SILOWNIE CO CI Z TEGO ZE BEDZIESZ FAJNIE WYGLADAC JAK NIKT NIE BEDZIE TEGO WIDZIAL ? JA JAK NA SWOJ TRYB ZYCIA WYGLADAM PRZEKOZACKO HRHRHRHR NIE IMPREZUJE TYDZIEN W TYDZIEN ALE JAK IMPREZUJE TO NA OSTRO NIE MA LIPY :) WYSATRCZT PIC PLYNY I JESC NAWET GLUPI FAST FOOD NA IMPREZIE I BEDZIE GITARA

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
nie ma co przesadzać, czasem trza sie naj##@ć. A jak sie nie jest sezonowcem to spadki beda male. SWRK jaki masz staz ze sie tak tym przejmujesz ? Zauwazylem ze czym mniejszy staz tym wiecej sikania ze spadki bede. Sam tak mialem na poczatku z silka, teraz juz sie powoli ogarniam.

Dextrozer sog
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8496
Wszystko lezy w psychice,nie pijac nie imprezując trace napewno duzo
fajnych chwil w zyciu i znajomosci,pijąc takze cos trace,bo zdrowie i mieśnie
Cregg czasem trudno dac na luzz,taki charakter


sQzi troche masz racji,ale mi sie trafiają ok.dwa razy w tygodniu wypady z kumplami,gdzie jest grube picie,i musze z przymusu odmawiac i zal mi tego!!
Gdybym prowadził taki tryb zycia jak ty to raczej nie robiłbym postępów na siłce(stałbym w miejscu)
To wszystko zalezy od genetyki,przemiany materii itp.itd
zazdroszcze ci takiego nastawienia
_______________________________


Zmieniony przez - SWRK00 w dniu 2008-05-01 19:50:38

Patrz komu Ufasz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
tzn ? lajtowego ? wypad nie musi konczyc sie za***aniem w trupa a piwo raz na tydzien pomaga oczyszczac nerki

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie badania gino ? ubespieczenie 17 lat nie jestem zapisany do zadnej szkoly?

Następny temat

Bądź jak animal ..Ciekawy art

WHEY premium