SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ja sobie z tym radzicie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
Powiem Ci tak podczas robienia masy bierzesz sobie browarka.. Pijesz z kumplami , następnie wyjmujesz 1g ziela buchasz sobie .. Po jakiś 15 minutach czujesz ostry apetyt tak zwana "Gastrofaza" :P no to bierzesz odrzyweczke białkową lub geinera twaróg dzem niskosłodzony chleb i jedziesz wyjdzie ci bardziej na plus niż minus :P

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
wyjdzie ci bardziej na plus niż minus -nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
a co lepiej żeby co wieczór walil wóde ??

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nie.

z tym że gandzia w ogólnym rozrachunku utrudnia nabierania masy, nie odwrotnie.pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
buchy strasznie wysuszaja skore i caly organizm.

Troche z tematu schodzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Dobry posiłek przed, dobry po i o ile browar/wódka nie leje się na co dzień, to problemu być nie powinno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
Wiele osób tu się rozpisuje że to nie grzech napić się raz na tydzień piwko. Owszem zgadzam się, z tym że jedno piwko no a wiemy jak to się niekiedy kończy

Ja też mam ten sam problem co autor posta. Naprawde ciężko jest się bawić bez alkoholu dlatego niebawem planuje wprowadzić nowy system: 1 chlanie w miesiącu, ale konkretniejsze i nic poza tym Reszta dni bezalkoholowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh ludzie maja problemy z zabawą, napiciem sie.. mnie ciekawi co pare osob z tego forum robi jak zachoruje i musi siegnac po apetyt.. wiadomo brak apetytu, 0 silki,... to chyba wtedy maja mysli samobojcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8496
Nie jaram squna wole sie napic

Teraz sąsiad(dobry kumpel) robi impreze na podwórku(grila)
A ja zamulam w domu przed kompem..
Dlatego kto sie ze mną nie zgodzi ze ten sport ogranicza znajomosci itp to jest naprawde GŁUPI

Byłem tam chwilke,kazdy juz na fazie,ciezko normalnie pogadac,wciskali mi browara,drina---musiałem szybko uciekac od nich,bo naprawde z nimi nigdy dobrze sie nie konczy

Patrz komu Ufasz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze, ze sie przejezyczylem, oczywiscie chcialem napsiac "i siegnac po antybiotyk"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie badania gino ? ubespieczenie 17 lat nie jestem zapisany do zadnej szkoly?

Następny temat

Bądź jak animal ..Ciekawy art

WHEY premium