SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JUŻ WKRÓTCE: 6 PROTEIN BLEND!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4980

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 456 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5156
Stawiam na cenę 145zł - 2000g, 65zł - 750g,
smaki; jogurt-wiśnia, bananowy, czekoladowy, waniliowy i owoce leśne.
Białko będzie uniwersalne zawierać będzie pewnie białka szybko wchłanialne i długo wchłanialne, czyli będzie się nadawać za równo na dzień jak i na noc :)
Tak ja przypuszczam ale wszystko się okaże w swoim czasie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1886
wolałabym: 119zł- 2000g, 49zł- 750g
jak szybko i wolno wchłanialne- to już jest taki produkt- night protein mix.
Może będą to szybko i średnio wchłanialne na taką skusiłabym się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 456 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5156
Ja stawiam na coś takiego ale jeżeli cena będzie mniejsza i białko inne to też będzie dobrze, czekamy z niecierpliwością :) A może ktoś z ActivLabu przybliży nam datę wprowadzenia nowego suplementu do sprzedaży ?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
cena raczej mniejsza nie bedzie białko ma swoja wartosc chyba ze jest to imitacja białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
co do smaków to obstawiam do wszystkich propozycji powyżej, malinę albo poziomkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3886
Najlepsze bialka jak dla mnie to czekoladowe,waniliowe,jagodowe tez jest niezłe,,białko bedzie raczej na noc i na rano,,6 form białka oby nie było soi czy białek pszenicy i mleka,,Stawiam na ,koncentrat,izolat serwatki,hydrolizat,albumine,kazeine,i pewnie bialko mleka.Chiałbym białko z tauryną i z tribullusem hehe

Zmieniony przez - WaRiAtOoOo w dniu 2011-07-27 05:17:44

,,.,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będą jakieś próbki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
około 15:00 wszystko się wyjaśni

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już się nie mogę doczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 456 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5156
Właśnie będą jakieś próbki ?? Ja jestem chętny od razu się pisze na jakieś :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs activlab

Następny temat

OFICJALNA PREMIERA: 6 PROTEIN BLEND!!!

WHEY premium